Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem swojego terenu:

Aktualność

Wielkanocne dekoracje w Twoim mieście

Dzień publikacji: 11.04.2017

Drukuj

Jak wprowadzić świąteczny nastrój do miasta? Jakie kompozycje wyeksponują piękno architektury? Nowa Sól, miasto w województwie lubuskim, podkreśliło swój unikatowy charakter w doskonały sposób!

W Nowej Soli, niewielkim mieście w województwie lubuskim, stanęły wielkanocne ozdoby Terra Group – wielkie zające w koszykach, kurczaczki wykluwające się z jajek i gigantyczne pisanki zamontowane na specjalnych stelażach.

Wielkanocne Ozdoby Terra Group

Kurczaczka umieszczono w miejskim porcie – mieszkańcy chętnie robią sobie tam świąteczne pamiątkowe zdjęcia.

Wielkanocne Ozdoby Terra Group

Na Placu Wyzwolenia stanęły pisanki, na których widnieją rysunki najważniejszych w mieście pomników, budowli i widoków: jest i kościół św. Antoniego, most w porcie czy urząd miasta.

Wielkanocne Ozdoby Terra Group

Nie tylko Nowa Sól zdecydowała się na wprowadzenie świątecznego nastroju w przestrzeń miejską. Co roku wielkanocne pisanki można podziwiać też w Gorzowie Wielkopolskim czy Ząbkowicach Śląskich. W Gorzowie kolorowe pisanki upiększą miasto już w czwartek!

Wielkanocne Ozdoby Terra Group

Ozdoby Wielkanocne marki Terra mogą być spersonalizowane, więc właściwie każde miasto ma szansę na wyjątkową, niepowtarzalną aranżację świąteczną zgodną ze swoimi regionalnymi zwyczajami czy charakterystycznymi symbolami.

Wielkanocne Ozdoby Terra Group

Świąteczne pisanki zostały wykonane z fiberglassu, materiału, który od dawna stosowany jest do tworzenia dekoracji dedykowanych przestrzeni miejskiej. Stworzone z niego ozdoby doskonale sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych – nie pękają, nie płowieją pod wpływem deszczu czy mrozu.

ażurowe dekoracje terra

W skład kolekcji dedykowanej Wielkanocy wchodzą też ażurowe dekoracje w kształcie jaja. Każdy element składa się z dwóch części, które mogą stanowić całość lub zostać lekko uchylone, zdradzając swoją zawartość – do środka mogą trafić wiosenne kwiaty, słodkości lub drobne ozdoby. Wszystko zależy od wyobraźni!

Wielkanocne Ozdoby Terra Group