Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem swojego terenu:

Aktualność

Pokoloruj swoje miasto na wiosnę!

Dzień publikacji: 13.04.2017

Drukuj

Jak sprawić, by wiosna zawitała do bram miast i upiększyła najbardziej wyjątkowe miejsca? Kwiatowe instalacje na latarniach zachwycają mieszkańców niejednego polskiego miasta. Proponowane przez Terra Group wiszące kwietniki W600 w trzech rozmiarach odmienią wizerunek każdej ulicy.

Wiszące kwietniki Terra

Nowoczesne mocowania pozwalają na osiągnięcie różnego efektu estetycznego w zależności od rozmiaru. Kaskadowy kwietnik W600/1 potrzebuje stosunkowo niewielkiej ilości sadzonek (15-20), by móc zachwycić pięknem kompozycji, a jego waga po obsadzeniu to około 30-50 kg.

Wiszące kwietniki Terra

Instalacja jest stworzona z najlepszej jakości materiałów i opracowana w technologii, która gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Taka kwitnąca misa ma trzy lata gwarancji.

wieże kwiatowe Terra

Należy szczególnie uważać na dostępne na rynku podróbki, ponieważ materiały, z których są wykonane szybko pękają i ulegają korozji, przez co nietrudno o wypadek. Wiszący kwietnik W600/1 nie ma ostrych krawędzi i jest wyposażony w gumowe uszczelki chroniące rośliny przed uszkodzeniem mechanicznym.

Kompleksowa Usługa Wiszące Konstrukcje Kwietnikowe

Wiszące kwietniki W600/2 i W600/3 różnią się ilością montowanych pierścieni - w modelu W600/2 składającym się z dwóch pierścieni można zasadzić do 35 sadzonek. Poszczególne pierścieniowe warstwy kwietnika nie posiadają dna, dzięki czemu korzenie roślin mają nieskrępowane warunki wzrostu oraz odpowiednią ilość wody i powietrza. W modelu W600/3 są trzy pierścienie, dzięki czemu efekt wizualny jest jeszcze bardziej imponujący.

wiszące kwietniki atech gdańsk

Kwietnik W600/3 posiada specjalny moduł kontroli i dostarczania odpowiedniej ilości wody bezpośrednio do systemu korzeniowego roślin. Niezależnie otwory przelewowe regulują optymalną ilość wody w zbiorniku, zapobiegając jednocześnie gniciu roślin w przypadku jej nadmiaru. Dodatkowy system nawadniania zapewnia komfort, redukując jednocześnie koszty związane z pielęgnacją.

Kompleksowa Usługa Wiszące Konstrukcje Kwietnikowe

W kwietnikach wiszących można zobaczyć już nie tylko czerwone pelargonie! To, jakie kwiaty staną się podstawą kompozycji zależy od wyobraźni władz miasta, ponieważ system pielęgnacji roślin w tych modelach pozwala na o wiele większy wybór sadzonek.

wiszące wieże kwiatowe

Zobacz więcej: Wiszące kwietniki Terra