Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem swojego terenu:

Aktualność

Drukuj

Choć za oknem w wielu miastach Polski krajobraz wciąż zimowy, to warto już teraz pomyśleć o aranżacji przestrzeni w soczystych kolorach wiosny. Znakomite rozwiązanie to kolorowe donice, które świetnie wpiszą się w każdą architekturę miejską. W wielu miastach przestrzeni do zaaranżowania jest aż nadto – place, placyki, skwery mogą być wizytówką mieszkańców i tworzyć spójną miejską kompozycję łączącą naturę, architekturę i nowoczesność.

Donice Gianto Terra Group

W ofercie firmy Terra Group znajdziemy donice Gianto, gigantyczne ozdoby miejskie, których rozmieszczenie w krajobrazie można zorganizować w dowolny sposób. Wszystko zależy tu od wyobraźni!

Donice Gianto Terra Group

Donice Gianto stworzone są w technologii, która pozwala na ich długoletnie użytkowanie – materiał to polietylen odporny na wszelkie niedogodne warunki atmosferyczne: nie pęka, nie blaknie, nie wchłania wilgoci. Posłuży jako piękna ozdoba miejska w każdym sezonie.

Donice Gianto Terra Group

Donice Gianto dostępne są w kilku rozmiarach – te największe i najbardziej imponujące udekorowały już niejeden plac w polskich miastach, ożywiając często ich surowy charakter.

Donice Gianto Terra Group

Co można zasiać w tak wielkiej donicy? W kwietniu do wyboru są różnokolorowe bratki, stokrotki czy tulipany. W kolorowych donicach Gianto pięknie prezentują się połączone ze sobą różne gatunki kwiatów.

Donice Gianto Terra Group

Lato to czas na pelargonie, surfinie, begonie czy ipomee, a nawet wspaniale wyglądające odmiany kalafiora czy kapusty, a także trawy ozdobne, wrzosy czy chryzantemy. W donicach zakwitną także kolby kukurydzy, orzechy czy dynia. W mniejszych donicach Gianto można zasadzić także krzewy.

Donice Gianto Terra Group

Zimą w modelach donic Gianto mogą stanąć udekorowane bombkami czy światełkami choinki. Klasyczny kształt donic i energetyczne kolory sprawiają, że jeden przedmiot staje się nowoczesnym symbolem miasta dbającego o piękno otoczenia.

Czy wiesz, że:

  • Donice Gianto zobaczyć można w takich miastach jak Gorzów Wielkopolski, Ostrowiec Świętokrzyski czy Zielona Góra
  • Polietylen, z którego stworzono donicę Gianto, po raz pierwszy został wytworzony w 1898 roku przez niemieckiego chemika Hansa von Pechmana
  • Z polietylenu tworzy się także żyłki rybackie, folie, rury, stosuje się go też do wyrobu zmywaczy do paznokci i toników.

Donice Gianto Terra Group

Zobacz więcej: Donice Gianto Terra Group