Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem swojego terenu:

Aktualność

Skrzynie kwiatowe - mocne uderzenie zieleni!

Dzień publikacji: 25.04.2017

Drukuj

Francuskie skrzynie kwiatowe Atech dostępne w czterech rozmiarach to rozwiązanie dla tych, którzy szukają komfortowych sposobów pielęgnacji roślin i gwarancji, że produkt będzie całkowicie bezpieczny w użytkowaniu.

skrzynki kwiatowe atechŹródło: www.atech-pl.eu

Nowoczesne systemy mocowań, które można dopasować do każdego podłoża, zostały opracowane tak, by uniemożliwiały kradzież czy przewrócenie skrzyni. Z kolei konstrukcja podwójnego dna ułatwia czyszczenie, przedłuża żywotność kwiatów i zapewnia oszczędność czasu w opiece nad roślinami.

skrzynki kwiatowe atech holandia V580 (2)Źródło: www.atech-pl.eu

Dodatkiem jest specjalna wkładka Culture Tub, dzięki której szybko można zmienić ukwiecenie bez demontażu kwietnika.

Skrzynki kwiatowe Atech A1200Źródło: www.atech-pl.eu

Czy wiesz, że:

  • Skrzynki kwiatowe Atech pozwalają na nieograniczone możliwości aranżacji – można je łatwo montować na balustradach, murkach, barierkach miejskich
  • Wkładka Culture Tab wykonana jest z polietylenu – materiału niezwykle odpornego na wszelkie uszkodzenia. Mobilna i wyposażona w system otworów przelewowych, zapobiegających gniciu roślin przy nadmiarze wody.

Skrzynki kwiatowe Atech

Źródło: www.atech-pl.eu

Skrzynki kwiatowe

Źródło: www.atech-pl.eu

skrzynki kwiatowe atech (1)

Zobacz więcej tutaj: Skrzynie kwiatowe Atech