Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem swojego terenu:

Aktualność

Duża przestrzeń, wielka zieleń - Gianto

Dzień publikacji: 27.04.2017

Drukuj

W kolekcji TerraForm znajdziesz donice Gianto – choć mają klasyczny kształt, zaskakują nowoczesnym wzornictwem i paletą energetycznych barw. Donice są dostępne w kilku rozmiarach – można wkomponować je w przestrzeń miejską w dowolny sposób – wszystko zależy od wyobraźni!

donice Gianto

Donice Gianto sprawdzą się w ogrodach, jak i przestrzeniach miejskich: nie trzeba obawiać się o ich stan przez cały rok, ponieważ są doskonale trwałe i solidne. Donice Gianto stworzone są w technologii, która pozwala na ich długoletnie użytkowanie – materiał to polietylen odporny na wszelkie niedogodne warunki atmosferyczne: nie pęka, nie blaknie, nie wchłania wilgoci.

donice Gianto

Posłuży jako piękna ozdoba miejska w każdym sezonie.

Planujesz zakup donic? Zwróć uwagę na parę rzeczy: pomyśl, czy chcesz, aby donica stała na balkonie cały rok, a może będziesz ją chować na okres zimy? Jeśli tak, gdzie ją będziesz przechowywać? – jeśli w piwnicy, musi być na tyle lekka, by nie sprawiło ci problemu przetransportowanie jej. Jeśli chcesz, by stała zimą na balkonie, musi być mrozoodporna.

donice Gianto

Cała kolekcja TerraForm to mnogość najróżniejszych form i żywych kolorów, które umożliwiają stworzenie niepowtarzalnej aranżacji. Rozbudowana paleta barw pozwala z łatwością dobrać produkty o odcieniach stonowanych oraz bardziej soczystych, matowych lub z połyskiem - zawsze stosownych dla charakteru danego projektu.

donice Gianto

Czy wiesz, że:

  • W donicach Gianto zasiać można różnokolorowe bratki, stokrotki czy tulipany. Zimą w donicach pięknie prezentują się świątecznie przystrojone choinki.
  • Polietylen, z którego wykonano donice Gianto należy do grupy tworzyw termoplastycznych. Co to znaczy? Odporność chemiczna i właściwości antykorozyjne powodują trwałość i długą żywotność.

donice Gianto

Zobacz więcej: www.terraform.pl.