Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem swojego terenu:

Aktualność

Drukuj

Kaskadowe ukwiecenia już niebawem pojawią się w wielu polskich miastach. Jak wybrać najlepsze miejsce, by natura zachwycała swym pięknem mieszkańców? Co i kiedy zasadzić? Jak wkomponować w przestrzeń miejską kwietniki o różnych rozmiarach i kształtach? 

Wieże kwiatowe

Kompleksowa Usługa: pomagamy w wyborze produktów, proponujemy koncepcję dostosowaną do każdej lokalizacji, a ukwiecone dekoracje przygotowujemy do ekspozycji w mieście.

Czy wiesz, że w ramach Kompleksowej Usługi:

  • Wspólnie z Tobą dobierzemy odpowiednie modele produktów dostosowane do wskazanej lokalizacji.
  • Dzięki graficznemu przedstawieniu projektu zobaczysz, jak będzie on wyglądał w rzeczywistości.
  • W ustalonym przez Ciebie terminie dostarczymy gotowe produkty we wskazane miejsce i rozmieścimy je według wcześniej zaakceptowanej koncepcji.

Wieże kwiatowe

Kompleksowa Usługa dzieli się na cztery etapy współpracy. Pierwszy to koncepcja, dobór materiału roślinnego i wizualizacja, drugi – pomoc w doborze podłoża i nasadzenia, a także odbiór roślin, które wyrosły pod troskliwą ręką naszych ogrodników. Etap trzeci to dostarczenie produktów w wyznaczone przez ciebie miejsce, a także konsultacje, podczas których dowiesz się, jak pielęgnować kwiaty.

Wieże kwiatowe

Ostatnim krokiem w ramach Kompleksowej Usługi jest demontaż, o który zadbamy my. Nie musisz martwić się też o serwis i magazynowanie - przechowamy konstrukcje w swoich magazynach i przeprowadzimy niezbędną konserwację.  Co więcej wyczyścimy konstrukcje i zadbamy o to, by w przyszłym sezonie trafiły do miasta w jak najlepszej kondycji.

Wieże kwiatowe

Zobacz więcej: www.kompleksowausluga.pl