Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem swojego terenu:

Aktualność

Drukuj

Kaskady pełne kwiatów zachwycają mieszkańców wielu miast, eksponując urok lokalnej architektury. Te mobilne konstrukcje roślinne mogą być także piękną oprawą wejść do centrów ogrodniczych czy  kwiaciarni, gdzie świetnie spełniają niejedna rolę!

wieże kwiatowe terra

Obietnica udanych zakupów
 

Żywa reklama? Czemu nie. Szczególnie w przypadku przedsiębiorstw, które to właśnie na naturze opierają swój charakter działalności, jak i… sukces. Doskonałym przykładem miejsc wartych stworzenia roślinnej oprawy są centra ogrodnicze oraz kwiaciarnie. Zasada jest prosta: piękne kwiaty na zewnątrz to obietnica pięknych, zdrowych okazów w środku. Trudno o lepszą motywację do przekroczenia progu takiego miejsca i zebrania „kolorowych plonów”.

Centra ogrodnicze to miejsca pełne natury, w których jednak nie zawsze jest miejsce dla klasycznych nasadzeń w gruncie – przedsiębiorstwa tego typu niejednokrotnie są budynkami o wielkiej powierzchni, usytuowanymi w środku miejskich dżungli. Nie jest to jednak żadną przeszkodą do tego, by roślinne dekoracje znalazły się również i tam – wieże kwiatowe mogą stanąć w niemal każdej lokalizacji. Te mobilne kwietniki sprawiają, że brak podłoża przestaje być problemem, a centra ogrodnicze i kwiaciarnie wyglądają dokładnie tak, jak powinny – toną w roślinności, witając gości kolorami już od samego progu.

Ekspozytor inny niż wszystkie
 

Wieże kwiatowe na progu centrum ogrodniczego to nie tylko forma przykuwającej spojrzenia dekoracji, ale również najlepszy sposób na przedstawienie oferty przedsiębiorstwa. Czy można lepiej zaprezentować kolor kwiatów, ich sylwetkę i ostateczny efekt, niż obsadzając nimi kwietniki? Prezentując przyszły efekt dekoracyjny, jaki można uzyskać z roślinnością proponowaną przez centrum, można jeszcze lepiej zachęcić gości do zakupów.

4 pory roku
 

Oferta sklepu powinna zawsze być dopasowana do pory roku – sezonowość to jednak nie tylko domena branży odzieżowej! W przypadku centrów ogrodniczych asortyment zmienia się jeszcze bardziej dynamicznie. Aby odpowiedzieć na warunki atmosferyczne, a jednocześnie zapotrzebowanie klientów, można z łatwością obsadzić kwietniki kaskadowe odpowiednimi gatunkami. Przykład? Wiosną są to drobne bratki, larem – pelargonia i surfinia, jesienią – wrzos, a zimą… świerkowe nakładki w kształcie świątecznej choinki. Zaskoczony i zaintrygowany nowością klient jeszcze chętniej zajrzy do środka, by zapoznać się z najnowszymi propozycjami.

wieże kwiatowe

zobacz więcej: www.wiezekwiatowe.pl