Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

W mieście Kopernika, starówki i pierników

Dzień publikacji: 30.05.2017

Toruń - jedno z najstarszych i najbardziej "zielonych" miast w Polsce leżące w samym centrum województwa kujawsko-pomorskiego. To cel wycieczek turystów z całego kraju, którzy chcą zobaczyć miejsce, w którym Kopernik zatrzymał Słońce, poruszając Ziemię, a ponad 200-letnia obecność Zakonu Krzyżackiego odbiła swoje piętno w wyglądzie przestrzeni miejskiej.

Więcej

Tak zmienił się skwierzyński rynek

Dzień publikacji: 25.05.2017

Zaledwie kilka miesięcy temu ukończono rewitalizację rynku w Skwierzynie i oddano serce miasta do użytku mieszkańców. W centrum nowoczesnej, schludnej przestrzeni, znalazła się minimalistyczna fontanna, a wokół niej, od niedawna: antracytowe donice dostarczone w ramach Kompleksowej Usługi – zajrzyjmy za kulisy realizacji, by odkryć sekret sukcesu Skwierzyny:

Więcej

Jak ukwiecić okolice fontanny?

Dzień publikacji: 23.05.2017

Piękny element architektoniczny, jak i oaza przyjemnego chłodu podczas letnich upałów. Źródło orzeźwienia, w pobliżu którego mieszkańcy chętnie spędzają czas - fontanny. Jak sprawić, by te ważne miejsca były jeszcze bardziej atrakcyjne? Ukwiecając je!

Więcej

Letnie ukwiecenie miasta: o czym pamiętać?

Dzień publikacji: 18.05.2017

Tych kilka drobiazgów może przesądzić o sukcesie letniej aranżacji przestrzeni publicznych w Twoim mieście. Zobacz, o czym warto pamiętać przed rozpoczęciem ukwiecania, by ten proces przebiegł szybko, bezpiecznie, a przede wszystkim: z doskonałym skutkiem!

Więcej

Wiosna i lato to czas ważnych uroczystości kościelnych – komunie czy zaślubiny powinny mieć idealną oprawę kwiatową. Monumentalne kościoły w stylu barokowym czy nowoczesne świątynie – każda budowla, w której przeżywamy podniosłe chwile takie jak komunia dziecka czy zaślubiny, powinna zachwycać doskonałą kompozycją kwiatową, która podkreśli wyjątkowy charakter wydarzenia. 

Więcej

Relaks w mieście? To możliwe!

Dzień publikacji: 11.05.2017

W przestrzeni publicznej liczy się nie tylko eksponowanie piękna natury, ale i mała architektura, która dodaje uroku miastu i stwarza mieszkańcom warunki do relaksu. Zobacz, jak wygodnie można odpoczywać w mieście! Miasto pełne kolorów zapewni kolekcja francuskiej firmy Atech – kwietniki, wiszące misy SIFU, skrzynie kwiatowe czy donice miejskie mogą tworzyć doskonałą kompozycję, która wprowadzi w surową miejską przestrzeń piękno natury i jej przyjemny aromat. 

Więcej