Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

Kreator Garden Trendów

Dzień publikacji: 21.08.2013

Kreatory Garden Trendów rozdane!  Firma Terra znalazła się w dziesiątce przedsiębiorstw i produktów, które z powodzeniem kształtują nowoczesny rynek ogrodniczy. Tytuł Kreatora Garden Trendów najpewniejszym sygnałem potwierdzającym wiarygodność i jakość firm lub produktów posługujących się tym logo.

Więcej

Terra Flower Power czas start!

Dzień publikacji: 19.08.2013

Ruszył konkurs Terra Flower Power, w którym 88 miast walczy o tytuł Najpiękniej Ukwieconego Miasta w Polsce. Na zwycięzcę czeka kaskadowa konstrukcja kwietnikowa H2000 i miejsce w kalendarzu Terra na rok 2014. Kandydatów jest wielu, ale wygra jedno miasto - które z nich? Pierwsze dni głosowania już za nami i stopniowo wyłaniają się faworyci.

Więcej

Rekordowy plebiscyt!

Dzień publikacji: 14.08.2013

Jeszcze zaledwie dwa dni temu zastanawialiśmy się, czy możliwe jest, aby przekroczyć zeszłoroczny rekord ilości zgłoszeń do plebiscytu „Terra Flower Power - Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce”. I stało się! Do zmagań przyłączyło się już przeszło 80 miast z całego kraju, a co najważniejsze: liczba ta niemal bez przerwy się zwiększa.

Więcej

Kolejni uczestnicy!

Dzień publikacji: 14.08.2013

Wtorek i środa były pełne niespodzianek – w przeciągu tych dwóch dni do plebiscytu „Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce” dołączyło 8 kolejnych uczestników. Pośród zawodników serdecznie witamy więc następujące miejscowości: Gorlice, Jarosław, Kożuchów, Ustkę, Karczew, Brzesko, Ożarów oraz Przecław.

Więcej

Czy padnie rekord?

Dzień publikacji: 13.08.2013

Zbliżamy się do zeszłorocznego rekordu! W ciągu kilku ostatnich dni do puli uczestników plebiscytu Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce weszło kolejnych 13 miast: Żagań, Lublin – Czechów, Lubawa, Stargard Szczeciński, Płońsk, Oleśnica, Gliwice, Nowy Targ, Trzcianka, Gostyń, Myślibórz, Zakopane i warszawska dzielnica Ursus.

Więcej

Coraz więcej pięknych miast!

Dzień publikacji: 09.08.2013

Jeszcze niespełna tydzień czasu mają ci, którzy chcą zgłosić swoje miasto do plebiscytu „Terra Flower Power -Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce”. Od 1 sierpnia otrzymujemy kolejne fotografie przedstawiające ukwiecone miasta. Galeria zdjęć jest już obszerna i zawiera zgłoszenia z każdego niemal zakątka kraju.

Więcej