Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

Do galerii czy na zakupy?

Dzień publikacji: 18.09.2013

Nowoczesne galerie handlowe nie służą już tylko samym zakupom. Te wielkie centra rozrywki kuszą nie tylko ofertą, ale również atrakcyjną architekturą budynku, jego wystrojem, ciekawą aranżacją sklepów… a nawet zieleni. Współczesne centra handlowe to po prostu najprawdziwsze miniatury tętniących życiem, spragnionych natury miast.

Więcej

Ukwiecenie na piątkę

Dzień publikacji: 12.09.2013

Niedawno zainaugurowano nowy rok szkolny. Wiele dzieci dopiero zaczęło edukację i przekroczyło bramy szkoły po raz pierwszy, zwykle bez okazywania nadmiernego entuzjazmu. Są jednak skuteczne sposoby na to, by najmłodszym zmniejszyć związany z tym stres, a starszakom nieco umilić powrót do codziennej naukowej rzeczywistości.

Więcej

Zielone targi Spoga+Gafa

Dzień publikacji: 11.09.2013

Wczoraj zakończyły się międzynarodowe targi przemysłu ogrodniczego Spoga + Gafa. Nie mogło nas tam zabraknąć! Oto zabiór najciekawszych fotografii i garść świeżych newsów ze świata modnych ogrodów. Impreza zaczęła się w niedzielę, 8 września. W Kolonii spotkali się wszyscy najważniejsi kreatorzy „zielonej branży”.

Więcej

Przecław Najpiękniej Ukwieconym Miastem!

Dzień publikacji: 02.09.2013

Znamy Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce – jest nim Przecław, który wybory zakończył z wynikiem 396 głosów na koncie. Pokonał wszystkich rywali, jednak wcale nie było łatwo! W ostatecznym rozrachunku niewiele mniej popularny okazały się miasta Łabiszyn oraz Wieluń, które to zajęły dwa kolejne miejsca w notowaniu.

Więcej

Czas na Was!

Dzień publikacji: 28.08.2013

Do zakończenia głosowania w plebiscycie Terra Flower – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce pozostały trzy dni. To niewiele, ale w każdej chwili wszystko może się zmienić. Pora na Wasz udział! O tytuł Najpiękniej Ukwieconego Miasta w Polsce walczy 87 miejscowości z całego kraju – o 33 więcej w stosunku do zeszłorocznej edycji.

Więcej

Jeszcze tydzień głosowania

Dzień publikacji: 23.08.2013

Każdy, kto chce oddać głos w plebiscycie Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce, ma jeszcze tydzień na wybranie faworyta spośród 87 niesamowicie różnorodnych propozycji.Już około 800 osób zdecydowało się zagłosować w miejskiej rywalizacji. Powoli wyłaniają się najpoważniejsi kandydaci do wygranej.

Więcej