Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

Hydrożelowa iniekcja doglebowa

Dzień publikacji: 13.02.2014

Zasolenie, zanieczyszczenia gleby, rozbudowa infrastruktury nie służą miejskim roślinom. Zwłaszcza teraz, przed wiosną, należy zapewnić im najlepsze warunki do rozpoczęcia nowego okresu wegetacji. Nie tylko sadzonki, ale również dorosłe rośliny wymagają wsparcia - z myślą o nich opracowano metodę doglebowej iniekcji hydrożelu.

Więcej

Prędzej miłość zwiędnie!

Dzień publikacji: 11.02.2014

Święto zakochanych już niebawem – to ostatnie chwile, by zadbać o odpowiedni dowód swoich uczuć. Klasyczne rozwiązania nigdy nie wyjdą z mody: kwiaty zawsze są strzałem w dziesiątkę. Odpowiednie donice są w stanie zapewnić im zdrowy rozwój przez długi czas, a na dodatek wyeksponują ich urok.

Więcej

Bukiet atrakcyjnych możliwości

Dzień publikacji: 06.02.2014

Kwiatowe bukiety zdobią wnętrza, cieszą oko, są najlepszymi podarkami. Ich dekoracyjne możliwości można wykorzystać również na większą skalę i ozdobić nimi przestrzeń miejską. By móc cieszyć się atrakcyjnie ukwieconym miastem, warto wybrać rozwiązanie, które gwarantuje największą ilość opcji.

Więcej

Hydrogel w nasadzeniach miejskich

Dzień publikacji: 04.02.2014

Bez wody nie ma życia. To proste stwierdzenie zawsze będzie aktualne. Warto więc zapewnić roślinom odpowiednią jej ilość, by móc cieszyć się pięknie ukwieconym miastem. Najwygodniejszym i najbardziej oszczędnym rozwiązaniem jest hydrogel – odpowiadamy na najbardziej istotne kwestie z nim związane:

Więcej

Nie od dziś wiadomo, że pierwsze wrażenie jest zawsze decydujące – również w przypadku miast. Buduje opinię, tworzy wizerunek i decyduje o tym, jak jest ono postrzegane. Aby wszyscy goście dobrze wspominali wizytę, warto już na samym początku powitać ich w możliwie najbardziej odpowiedni, a zarazem efektowny sposób.

Więcej

Kwiaty w mieście – czas na przygotowania

Dzień publikacji: 30.01.2014

Kalendarz oraz  śnieżna aura na zewnątrz nie pozwalają zapomnieć: mamy zimę. Jednak to właśnie ta pora roku jest najlepszym momentem na szczegółowe zaplanowanie przyszłego wyglądu zieleni miejskiej. Już teraz warto rozważyć wszystkie możliwości ukwiecenia przestrzeni publicznych w sezonie wiosenno-letnim.

Więcej