Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.




Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

Na co dzień i od święta

Dzień publikacji: 17.10.2013

Wyobraź sobie, że nie musisz już zaprzątać sobie głowy pielęgnacją i zagospodarowaniem choinki po świętach. Ta piękna wizja może stać się rzeczywistością! Włoski projekt, znana marka, jakość i bezpieczeństwo – oto Lightree. Z tą lampą możesz cieszyć się świętami w eleganckim otoczeniu i bez uciążliwego sprzątania.

Więcej

To będą piękne święta

Dzień publikacji: 14.10.2013

Nie pozwól, by żmudne przygotowania przyćmiły sobą radość, jaką niosą ze sobą święta Bożego Narodzenia. Postaw na proste i szybkie rozwiązanie – kolekcja nastrojowych dekoracji TerraChristmas pozwoli oszczędzić zarówno fundusze, jak i czas. Umożliwi bezproblemowe stworzenie najpiękniejszej świątecznej aranżacji.

Więcej

Świąteczne dekoracje

Dzień publikacji: 25.09.2013

Już dziś pomyśl o przygotowaniu Miasta na zimę. Kolekcja miejskich choinek i dekoracji TerraChristmas, pomoże Ci w szybki i skuteczny sposób wprowadzić świąteczny nastrój w przestrzeń miejską. Kolekcja TerraChristmas to szeroki wachlarz produktów, wysoka jakość produktów oraz estetyczne wykonanie.

Więcej

Nie daj się zaskoczyć…

Dzień publikacji: 02.10.2013

Boże Narodzenie ma swój ogromny urok, jednak trudno jest darzyć sympatią nerwowe przygotowania do tego okresu. Kolejek i pośpiechu można uniknąć – zakupy warto rozpocząć już teraz, ponieważ w przedświątecznej gorączce niekiedy zapominamy o tym, co w tych dniach najważniejsze, a jedyne co nam towarzyszy to stres i nerwy.

Więcej

Jesienne pomysły na wieże kwiatowe

Dzień publikacji: 30.09.2013

Jesień ma swoje prawa – niskie temperatury, silny wiatr, intensywne opady i coraz mniejsza ilość naturalnego światła słonecznego sprawiają, że okres kwitnienia zbliża się już do kresu. Nie oznacza to jednak, że nasze miasta muszą być szare i nudne. Przedstawiamy więc najciekawsze sposoby na jesienne aranżacje wież kwiatowych.

Więcej

Wieże kwiatowe inaczej

Dzień publikacji: 24.09.2013

Jesień rządzi się swoimi własnymi zasadami. Znacząco mniejsza ilość promieni słonecznych i coraz niższa temperatura nie sprzyjają egzystencji roślin – nie da się ukryć, że okres ich kwitnienia nieuchronnie zbliża się do końca. Nie wygramy z prawami natury, dlatego warto już teraz przygotować miasto do nowego, ale nie mniej pięknego sezonu.

Więcej