Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

Świąteczne dekoracje

Dzień publikacji: 25.09.2013

Już dziś pomyśl o przygotowaniu Miasta na zimę. Kolekcja miejskich choinek i dekoracji TerraChristmas, pomoże Ci w szybki i skuteczny sposób wprowadzić świąteczny nastrój w przestrzeń miejską. Kolekcja TerraChristmas to szeroki wachlarz produktów, wysoka jakość produktów oraz estetyczne wykonanie.

Więcej

Nie daj się zaskoczyć…

Dzień publikacji: 02.10.2013

Boże Narodzenie ma swój ogromny urok, jednak trudno jest darzyć sympatią nerwowe przygotowania do tego okresu. Kolejek i pośpiechu można uniknąć – zakupy warto rozpocząć już teraz, ponieważ w przedświątecznej gorączce niekiedy zapominamy o tym, co w tych dniach najważniejsze, a jedyne co nam towarzyszy to stres i nerwy.

Więcej

Jesienne pomysły na wieże kwiatowe

Dzień publikacji: 30.09.2013

Jesień ma swoje prawa – niskie temperatury, silny wiatr, intensywne opady i coraz mniejsza ilość naturalnego światła słonecznego sprawiają, że okres kwitnienia zbliża się już do kresu. Nie oznacza to jednak, że nasze miasta muszą być szare i nudne. Przedstawiamy więc najciekawsze sposoby na jesienne aranżacje wież kwiatowych.

Więcej

Wieże kwiatowe inaczej

Dzień publikacji: 24.09.2013

Jesień rządzi się swoimi własnymi zasadami. Znacząco mniejsza ilość promieni słonecznych i coraz niższa temperatura nie sprzyjają egzystencji roślin – nie da się ukryć, że okres ich kwitnienia nieuchronnie zbliża się do końca. Nie wygramy z prawami natury, dlatego warto już teraz przygotować miasto do nowego, ale nie mniej pięknego sezonu.

Więcej

Do galerii czy na zakupy?

Dzień publikacji: 18.09.2013

Nowoczesne galerie handlowe nie służą już tylko samym zakupom. Te wielkie centra rozrywki kuszą nie tylko ofertą, ale również atrakcyjną architekturą budynku, jego wystrojem, ciekawą aranżacją sklepów… a nawet zieleni. Współczesne centra handlowe to po prostu najprawdziwsze miniatury tętniących życiem, spragnionych natury miast.

Więcej

Ukwiecenie na piątkę

Dzień publikacji: 12.09.2013

Niedawno zainaugurowano nowy rok szkolny. Wiele dzieci dopiero zaczęło edukację i przekroczyło bramy szkoły po raz pierwszy, zwykle bez okazywania nadmiernego entuzjazmu. Są jednak skuteczne sposoby na to, by najmłodszym zmniejszyć związany z tym stres, a starszakom nieco umilić powrót do codziennej naukowej rzeczywistości.

Więcej