Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualność

Terra na targach Gastro Hotel

Dzień publikacji: 02.10.2012

Drukuj

Targi Gastro - Hotel to ciekawe wydarzenie dostarczające wielu wrażeń wizualnych i smakowych.

Podczas każdej edycji swoje najlepsze produkty prezentują kluczowi producenci, dystrybutorzy, importerzy i handlowcy działający w sektorze HoReCa.

TerraForm na targach Gastro Hotel

Na targach zobaczymy najnowsze technologie, nowoczesne urządzenia, najwyższej klasy produkty i optymalne rozwiązania służące podnoszeniu standardu usług hotelarskich, gastronomicznych i cukierniczych.

Podczas targów nie zabraknie konkursów kulinarnych oraz ciekawych szkoleń, które przeznaczone są dla wszystkich pragnących wzbogacić swoją wiedzę gastronomiczno-hotelarską, w szczególności barmanów, pokojowych, kelnerów, kierowników sali i kucharzy. Dla kadry managerskiej i właścicieli obiektów również przewidziane są szkolenia.

Terra na targach Gastro Hotel

Zapraszamy na wrocławskie targi Gastro Hotel, gdzie w dniach 03-05 października 2012, firma Terra czeka na Państwa ze stanowiskiem najjaśniejszym ze wszystkich… gdzie nasi eksperci przedstawią nowe, niespotykane trendy w sposobie aranżowania wnętrz oraz otwartych przestrzeni. Nie można nas przeoczyć!

Terra na targach Gastro Hotel

Dolnośląska edycja targów odbędzie się w środę i w czwartek w godzinach od 1000 – 1700 oraz w piątek od 1000 – 1500 w Hali AWF, wjazd od ul. Mickiewicza 67.

Terra na targach Gastro Hotel

Terra na targach Gastro Ho

Terra na targach Gastro Hotel