Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem swojego terenu:

Aktualność

Drukuj

Szampańska zabawa, wystrzały korków, sztuczne ognie, muzyka i… światło. To obowiązkowe elementy naprawdę udanego sylwestra. Ten wyczekiwany dzień nadejdzie już za kilka chwil, dlatego warto się do niego przygotować. Na początek podświetlane donice i ich niekończące się możliwości.

Źródło światła

Naprawdę niezapomniany sylwester = niebanalne rozwiązania. Podświetlane elementy dekoracyjne, zarówno lampy, jak meble czy pojemniki, to trend, który przywędrował do Polski z Włoch. Mieszkańcy Italii zainicjowali modę na to, co funkcjonalne i przykuwające spojrzenia. Świecące meble sprawdziły się już w branży HoReCa na całym świecie, uświetniły niejedną imprezę prywatną, jak i masową, a teraz trafiają do prywatnych wnętrz.

Donice Podświetlane ricola nunoni TerraForm

Dekoracja

Włosi, znani ze swego doskonałego gustu i zamiłowania do zabawy, podsunęli Polakom tworzącym dla marki nuno’ni inspirację na karnawałowe zabawy. Od teraz to właśnie rodzime rozwiązania wiodą prym na każdej imprezie sylwestrowej.

podświetlane, designerskie choinki

Lampy od nuno’ni, np. Moon lub Twister to gwarancja niezapomnianych karnawałowych szaleństw. Wykonano je z wytrzymałych materiałów i opatrzono szeregiem certyfikatów – nie ugną się wobec uszkodzeń mechanicznych, nie pękną, ani nie przyczynią się do spięć elektrycznych. Pomysły? Całe mnóstwo! W miejscu klasycznych siedzisk, na domowej prywatce i eleganckim przyjęciu sprawdzą się podświetlane kostki Cubrick, które nie tylko pozwalają wygodnie usiąść, ale również generują światło w dowolnym odcieniu.

cubrick lampa kostka nunoni

Pojemnik

To nie koniec przepisów na udanego sylwestra! Ciekawym pomysłem jest również zapewnienie gościom oryginalnych pojemników. Podświetlane donice od nuno’ni mogą bowiem pomieścić napoje, po które uczestnicy imprezy chętnie sięgają podczas zabawy na parkiecie. Światło, które generują donice, nie pozwala ich przeoczyć, są więc dobrze widoczne nawet w zaciemnionym pomieszczeniu.

donica świecąca x-pot slide

Nośnik reklamy

Świecące dekoracje od nuno’ni, Elho, Teraplast czy Slide ulokowane na zewnątrz lokalu będą wizytówką, której po prostu nie da się przeoczyć – wskażą miejsce, w którym odbywa się najbardziej udany sylwester w okolicy! Przykład? Świecące donice X-Pot uświetniły zielonogórski lokalu Demon, gdzie stały się również pojemnikiem na schłodzone alkohole. Białe pojemniki z logotypem klubu doskonale prezentowały się we wnętrzu utrzymanym w ciemnej tonacji. To dekoracja idealna na sylwestra: oryginalna, rzucająca się w oczy, a jednocześnie funkcjonalna i łatwa w utrzymaniu.

 

donica świecąca x-pot slide
 

W ostatni wieczór roku liczy się przede wszystkim doskonała zabawa. Zarówno kameralne domowe prywatki jak i masowe imprezy, wymagają ciekawego oświetlenia i funkcjonalnych dodatków.

Wszyscy wiemy, że światło i dobra zabawa to motywy przewodnie niejednej imprezy, jednak zwyczajne lampy nie sprawdzają się, tak dobrze, jak propozycje od nuno’ni czy Slide. sylwestrowe przyjęcie z nutką włoskiego szaleństwa lub polskiej ułańskiej fantazji będzie naprawdę niezapomniane!

zobacz więcej: www.terraform.pl, www.nunoni.pl