Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem swojego terenu:

Aktualność

Drukuj

1 sierpnia ruszyło głosowanie w plebiscycie Terra Flower Power, organizowanym przy wsparciu firmy Terra Group oraz sklepu Make it Home. To już szósta edycja, podczas której do walki o wygraną stanęły aż 83 pięknie ukwiecone miasta!

83 piękne miasta

Od początku lipca przyjmowaliśmy fotograficzne i filmowe zgłoszenia do plebiscytu – etap zakończyliśmy witając 83 miasta, które chcą zaprezentować ukwiecenie swojej przestrzeni, za co serdecznie dziękujemy! Każde ze zgłoszeń jest dla nas wyjątkowe, ponieważ pokazuje niepowtarzalną przestrzeń, zaaranżowaną w trosce o komfort życia mieszkańców. Wierzymy, że tak piękna galeria będzie przykładem dla kolejnych miejscowości, a wraz z upływem lat polskie miasta staną się jeszcze bardziej przyjazne - i to właśnie, poza chęcią nagrodzenia najlepszych, jest podstawowym celem plebiscytu.

Jak głosować?

Przez najbliższe kilka tygodni, aż do 21 sierpnia potrwa głosowanie, które odbywa się na stronie plebiscytu plebiscyt.inspirowaninatura.pl. Wystarczy kliknąć widoczny w galerii danego miasta krzyżyk, by udzielić mu swojego poparcia -  przypominamy, można oddać tylko jeden głos w ciągu 24 godzin! Aby wybrać konkretne miasto, warto skorzystać z wyszukiwarki widocznej nad galerią bądź mapy dostępnej w panelu z prawej strony.

Jeszcze więcej głosów!

Jak sprawić, by faworyt zyskał jeszcze więcej głosów? To łatwe – zachęcamy do korzystania z opcji udostępniania galerii w mediach społecznościowych, jak i rozpowszechniania specjalnego banneru promocyjnego, który stworzyliśmy dla każdego z uczestniczących w zabawie miast. To całkowicie darmowe narzędzie, które można udostępniać w social mediach oraz na stronach internetowych .

Uhonorować najlepszych

Aż 83 miasta z całej Polski stanęły do walki o tytuł najpiękniej ukwieconego oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Miejscowość, która zdobędzie najwięcej głosów uhonorujemy wieżą kwiatową oraz gwarantowanym miejscem na jednej z kart kalendarza miejskiego Terra Group. Miasta z kolejnych miejsc podium otrzymają kolejno: donicę Gianto oraz voucher na zakupy z oferty firmy Terra Group o wartości 1000 zł. Wierzymy, że nagrody te będą doskonałą szansą na stworzenie jeszcze bardziej atrakcyjnego ukwiecenia w kolejnym sezonie, a cała Polska zacznie rozkwitać!

Szczegóły plebiscytu znajdziesz w regulaminie.

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2016.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz