Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem swojego terenu:

Aktualność

Jak zaaranżować budynki administracji?

Dzień publikacji: 24.08.2017

Drukuj

W domowych wnętrzach nie brakuje roślin. Dlaczego więc miałoby zabraknąć ich w budynkach użyteczności publicznej? Nie od dziś wiadomo, że odpowiednio wyeksponowane naturalne dekoracje ocieplają surowe ściany i poprawiają samopoczucie. Przykład? Urząd Gminy w Jerzmanowej i jego nowe, przyjazne petentom i pracownikom oblicze.

donice terraform teraplast fitout

Klasyka vs nowoczesność

Doniczkowe okazy doskonale wyglądają w ciągach komunikacyjnych, recepcjach, poczekalniach – czyli w miejscach, gdzie najczęściej przebywa petent. W trosce o jego potrzeby właśnie takie rośliny trafiły do wnętrz Urzędu Gminy w Jerzmanowej. Aranżacja to świetny przykład fuzji tradycji, reprezentowanej przez popularne rośliny, i nowoczesności, prezentowanej przez modne, włoskie donice marki TeraPlast. To doskonały dowód tego, że budynki administracji wcale nie muszą być ponurymi, pustymi gmachami – wręcz przeciwnie: mogą i powinny być przyjazne i otwarte!

donice terraform teraplast do biur fitout

Uniwersalne rozwiązanie

Białe donice Valentino to świetna propozycja nie tylko dla budynków administracji publicznej, ale również dla wszelkiego rodzaju biurowców, gdzie liczy się funkcjonalność otoczenia, jak i jego inspirujący charakter. Smukłe pojemniki wykonano z lekkiego polietylenu – materiału trwałego i lekkiego, dlatego nie straszne im przypadkowe uszkodzenia. Niepozorne na pierwszy rzut oka donice odkrywają swoje tajemnice po bliższym przyjrzeniu – model Valentino to gładka, wysoka donica o dekoracyjnej podstawie ze żłobieniami, które nadają mu nie lada charakteru.

donice terraform teraplast do biur fitout

Kropka nad i

Subtelna forma włoskiej donicy Valentino sprawia, że pojemnik, pomimo swoich pokaźnych rozmiarów, nie rozprasza uwagi, ale w dyskretny sposób urozmaica otoczenie. Warto pójść za przykładem z Jerzmanowic i nasadzić w nim najpopularniejsze rośliny doniczkowe, jakie często zdobią domowe wnętrza: rozłożyste paprocie, smukłą sansiwierę lub zamiokulkasa. Biurowa przestrzeń to najlepsze miejsce dla nich, bowiem okazy bujnie kwitnące, takie jak oleandry, wytwarzają kłopotliwy, brudzący pyłek, a przekwitając, nie prezentują się estetycznie. Niewielka masa własna pojemnika sprzyja częstym metamorfozom otoczenia – roślinne dekoracje z Urzędu Gminy w Jerzmanowej otwierają wiele możliwości!

donice terraform teraplast do biur fitout

Wiodący trend

Nie sposób wprowadzić roślin do biurowej przestrzeni bez donic kwiatowych. Odpowiednie pojemniki są w stanie nie tylko je wyeksponować, ale również stać się atrakcyjnym elementem dekoracyjnym. Warto o tym pamiętać, szczególnie teraz, gdy trend wystroju wnętrz biurowych zyskuje na popularności. Coraz częściej doceniana jest rola natury dla efektywnej pracy i tworzenia pozytywnego wizerunku. Designerskie donice i zielone okazy mobilizują do działania i poprawiają estetykę wyposażenia – tak jak w Jerzmanowej, gdzie zarówno pracownicy, jak i petenci mogą cieszyć się estetycznym miejscem do wypełnienia wniosków lub chwili wypoczynku. 

donice terraform teraplast do biur fitout

Zobacz wiecej:  www.terraform.pl