Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem swojego terenu:

Aktualność

Drukuj

Ostatnie miesiące roku to czas na zagospodarowanie wolnych środków budżetowych. Spożytkuj je korzystnie i podaruj Miastu estetyczną kwiatową dekorację. Z myślą o efektywnym wykorzystaniu nadwyżek przygotowaliśmy propozycje rozwiązań dla sektora publicznego.

promocja 5+1

Dziś pragniemy podzielić się nią z Toba, dostarczając jednocześnie w ramach promocji 5+1 gamę atrakcyjnych rabatów i gratisów dla Twojej miejscowości. Przedstawiamy trzy pakiety promocyjne, z których każdy obejmuje odmienny zakres usług.

Wybierz opcję najbardziej zaspokajająca Twoje potrzeby – w przypadku trudności z dobraniem odpowiedniej opcji, porozmawiaj z opiekunem Twojego regionu, który pomoże Ci dobrać najlepsze rozwiązanie.

Promocja trwa od 1.10 do 30.11 lub do wyczerpania zapasów