Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem swojego terenu:

Aktualność

Drukuj

To nie czary, chociaż magia świąt ma tu swój duży udział. Donice, które zdobią nasze ulice latem, mogą szybko i łatwo zmienić się w niezwykłą, miejską choinkę. Jaki jest sekret sukcesu? Zobaczmy!

wielka-donica-gianto-terrachristmas-2Źródło: www.terrachistmas.pl

Specjalne nakładki to sposób na przechowanie pojemników podczas najmroźniejszych miesięcy i świetny przepis na prezent dla mieszkańców. Oto szczegóły skutecznej receptury:
Świąteczne nowości

Nakładki na kwietniki już od dawna zdobią ulice naszych miast w świątecznym sezonie. Podobne rozwiązania dedykowane wielkim donicom to nowość, którą warto wypróbować jeszcze tej zimy. Kilkanaście minut wystarczy, aby donica, która wiosną i latem wprowadza do miasta kolor oraz kwiaty, zimą przemieniła się w bożonarodzeniową ozdobę. Świąteczna nakładka to gotowy przepis na ekspresową metamorfozę dowolnej przestrzeni!

wieże kwiatowe donice miejskie gianto nekla

Nekla | Źródło: www.terraform.pl

Jak to działa?

Nakładka jest lekką, opartą na stalowej konstrukcji dekoracją w kształcie stożka, oplecioną imitacją igliwia. Zastosowanie tak prostego, a jednocześnie funkcjonalnego rozwiązania sprawia, że jej montaż jest szybki i łatwy - instalacja zajmuje jedynie kilka chwil, a otoczenie staje się piękne na długi czas. Sekret idealnego dopasowania nakładki do donicy tkwi w jej projekcie: nieco szerszy od podstawy rant pojemnika pozwala na zamocowanie stożka, a następnie ustabilizowanie go w podłożu. Uwaga – świąteczne nakładki na miejskie donice wymagają montażu na obsadzonym pojemniku. Tylko wówczas dekoracja nie przewróci się wskutek podmuchów zimowego wiatru.

donice gianto park lubin

Lubin | Źródło: www.terrachistmas.pl

Natychmiastowy efekt

Zielony stożek opleciony sznurem kolorowych światełek zmieni każdą przestrzeń w niezwykłą, zimową krainę – i to w zaledwie kilka chwil. Wystarczy po prostu zakotwiczyć stalową nakładkę na pojemniku, by móc cieszyć się natychmiastowym efektem dekoracyjnym. To znacznie większa korzyść niż w przypadku tradycyjnych ozdób, wymagających montażu przy użyciu ciężkiego sprzętu.

donice miejskie lubin zima nakładki terrachristmas

Lubin | Źródło: www.terrachistmas.pl

Wyjątkowy pomysł

Choinka powinna być niepowtarzalna – zarówno ta „domowa”, jak i eksponowana w przestrzeni publicznej. To przecież wyjątkowy prezent i najbardziej charakterystyczny symbol świąt Bożego Narodzenia. Nakładki na donice miejskie są stworzone właśnie po to, by podkreślić wyjątkowość konkretnego miejsca: występują w trzech wersjach kolorystycznych i mogą być urozmaicone bombkami oraz światełkami. To niekończąca się możliwość dowolnych kombinacji!

donice miejskie lubin zima nakładki terrachristmas

Lubin | Źródło: www.terrachistmas.pl

 

Zapisz

Zapisz

zobacz więcej: www.terrachristmas.pl

Zapisz