Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

Donice corten

Dzień publikacji: 12.11.2013

To jedyne donice, którym aż tak sprzyjają opady i wiatr. Wyglądają na wiekowe, jednak są nowoczesnymi i wytrzymałymi rozwiązaniami do dekoracji rozmaitych otwartych przestrzeni. Przekonaj się co sprawia, że dekoracje ze stali corten są największym hitem kwiatowych aranżacji!

Więcej

Coraz bliżej święta…

Dzień publikacji: 06.11.2013

Boże Narodzenie już za pasem, a do Mikołajek pozostał zaledwie miesiąc – nastał najwyższy czas na dobór prezentów. Jak jednak sprawić, be tegoroczne podarki trafiły w gusta najbliższych i nie popadły w zapomnienie na samym dnie szafy? Oto najlepszy przepis na udane Święta:

Więcej

Ukwiecone nekropolie

Dzień publikacji: 30.10.2013

Zbliża się 1 listopada – dzień pełen zadumy. Od wieków to właśnie kwiaty są nieodłącznym atrybutem tego święta, nie mogą być one jednak przypadkowe, a ich aranżacja wymaga przemyślenia. Warto więc poświęcić kilka chwil na dobór naturalnych dekoracji, które najlepiej podkreślą wysoką rangę miejsca pamięci.

Więcej

Nowy świąteczny hit

Dzień publikacji: 24.10.2013

Dla wielu Polaków Boże Narodzenie nie jest okazją odpoczynku. Zamiast relaksu w gronie rodziny – maraton kuchennych przygotowań i stres. Właśnie dlatego świąteczne pakiety wypoczynkowe biją rekordy popularności. Przygotowanie wigilijnej kolacji i wypoczynku coraz częściej jest więc przekazywane w ręce specjalistów

Więcej

Świet(l)ny pomysł na dekorację

Dzień publikacji: 23.10.2013

Znalezienie kreatywnego i niepowtarzalnego sposobu na świąteczną dekorację z pewnością nie należy do zadań najłatwiejszych. Wbrew utartym tradycjom, nastrojowe ozdoby nie muszą ograniczać się do klasycznych choinek i świecących łańcuchów. A co gdyby zwykłe świąteczne drzewko zastąpić designerską choinką?

Więcej

Kwiaty przy parkingach

Dzień publikacji: 23.10.2013

Gwałtowny rozwój motoryzacji generuje popyt na miejskie parkingi. Nie zawsze zachwycają one estetyką, jednak trudno bez nich funkcjonować. Jak je odmienić? Są przecież na tyle istotne, że prawdopodobnie nigdy nie znikną z naszej przestrzeni. Warto więc zadbać o to, by stały się przyjazne. Ich rola nie musi ograniczać się do miejsca postojowego!

Więcej