Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

Mielec w jesiennej odsłonie

Dzień publikacji: 13.11.2014

Jesień zasypuje nas niesamowitymi pomysłami i mnóstwem możliwości stworzenia sezonowej dekoracji. Kolejny ciekawy pomysł na jesienną ciekawą aranżację kwietników miejskich z chryzantemą w roli głównej pochodzi z Mielca. Chryzantemy nie tylko podkreśliły urok jesiennej aury, ale również stworzyły kwiatowy akcent przy pomniku Jana Kilińskiego.

Więcej

Chryzantemy złociste...

Dzień publikacji: 12.11.2014

…a także bordowe zdobią rondo u zbiegu ulic Wojsławickiej i I Armii Wojska w Chełmie. Obsadzone nimi kwietniki miejskie już od pierwszych dni października tworzą atrakcyjny element i ciekawie urozmaicają jesienny krajobraz miasta. Chryzantema to skuteczny sposób na kwiatową dekorację nawet poza sezonem wiosenno-letnim!

 

 

Więcej

Jesienne wieże kwiatowe w Świnoujściu

Dzień publikacji: 06.11.2014

Jesień zawitała już na dobre, a polskie miasta... rozkwitają. Pozornie niesprzyjająca, chłodna aura nie musi być żadną przeszkodą do tego, by przestrzeń publiczna stale zachwycała kolorami – tak jak w Świnoujściu. Polską Krainę 44 wysp już po raz kolejny uświetniły wieże kwiatowe obsadzone kapustą ozdobną i trawami.

Więcej

Trzy kroki do pięknych świąt

Dzień publikacji: 04.11.2014

To proste jak dwa razy dwa: od naprawdę udanych świąt Bożego Narodzenia dzielą Cię jedynie trzy, szybkie i łatwe kroki - skomponowanie niepowtarzalnych, autorskich dekoracji dla przestrzeni publicznej jeszcze nigdy nie było tak łatwe... Przecież choinki miejskie mogą być nie tylko piękne, ale również funkcjonalne!

Więcej

Kolorami w szarość

Dzień publikacji: 30.10.2014

Powoli opuszcza nas bajeczna złota jesień, a świat stopniowo będzie przybierał coraz bardziej monotonne barwy. W jaki sposób ożywić nieco ospałą i pozbawioną wyrazu przestrzeń miejską? Należy postawić na sprawdzone rozwiązania: niebanalną formę, oraz żywe i dynamiczne kolory, czyli małą architekturę marki Atech.

Więcej

Bombki w rozmiarze XXL

Dzień publikacji: 28.10.2014

Banalne i nudne dekoracje świąteczne to przeszłość! Już z tym sezonem warto rozpocząć nową erę kreatywnego dekorowania przestrzeni publicznej – gigantyczne, połyskujące bombki z kolekcji TerraChristmas doskonale się do tego nadają. To piękny prezent dla mieszkańców i sprawdzony sposób na to, by harmonijnie połączyć tradycję z nutką nowoczesności.

Więcej