Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

Love loft

Dzień publikacji: 16.10.2014

Surowe, proste, awangardowe – lofty, czyli wnętrza w poprzemysłowych przestrzeniach. Cieszą się one coraz większą popularnością, ponieważ tutaj nie ma miejsca na nadmiar bibelotów, a na pierwszy plan wysuwają się stare elementy. Ich niezwykły charakter najlepiej podkreśli nowoczesne oświetlenie. Do dzieła!

Więcej

Miasto piękne cały rok

Dzień publikacji: 15.10.2014

Tak jak ludzie zmieniają strój ze zmianą pory roku, tak samo miejskie dekoracje przekształcają się z kolejnymi sezonami. Kwietniki zdobią przestrzeń publiczną od wczesnej wiosny aż do zimy: odmienny jest jedynie sposób ich ukwiecenia i aranżacji. Po jesiennych dekoracjach przyjdzie czas na przybranie zimowej szaty – to czas na nakładki na wieże kwiatowe.

Więcej

Jesień wisi w powietrzu…

Dzień publikacji: 09.10.2014

...a mimo to kwitnące latem kwiaty nadal mają się doskonale. Podczas gdy inne rośliny już przekwitły lub pokryły się czerwienią, gatunki nasadzone w wieżach kwiatowych nadal wyróżniają się nienaganną kondycją. Optymalne warunki, jakie zapewnia konstrukcja kwietnika pozwala dłużej przetrwać nawet delikatnym roślinom.

Więcej

Jedyne tak wyczesane stanowisko!

Dzień publikacji: 07.10.2014

Tegoroczna edycja targów Kosmetycznych i Fryzjerskich Uroda już za nami! Impreza odbyła się w Gdańsku w dniach 4-5 października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo. Pośród przeszło 180 wystawców z Polski i świata nie zabrakło marki SENS.US, której stanowisko uświetniły donice Nuno’ni.

Więcej

Kwadratowe donice we wnętrzach

Dzień publikacji: 02.10.2014

W modernistycznej aranżacji doskonale sprawdzają się nieskomplikowane, proste kształty. Geometryczna forma wcale nie musi być jednak monotonna! Kwadratowe donice w jasnym odcieniu są najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem, które daje mnóstwo możliwości stworzenia oryginalnych pomysłów na wnętrza.

Więcej

Dekoracje w świątecznym klimacie

Dzień publikacji: 30.09.2014

Nie warto odkładać wybierania świątecznych ozdób na ostatnią chwilę – to właśnie jesień jest optymalnym momentem, by bez pośpiechu zaplanować najbardziej atrakcyjną oprawę Bożego Narodzenia. Jak więc sprawić, by tegoroczna Gwiazdka zapadła  w pamięci mieszkańców miast? Ażurowe dekoracje to sprawdzony sposób!

Więcej