Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

Stylowe Boże Narodzenie

Dzień publikacji: 18.12.2014

Gwiazdka zbliża się wielkimi krokami, już niedługo w polskich domach staną świąteczne drzewka przybrane najpiękniejszymi ozdobami. Nie można jednak zapominać, że sposób, w jaki są one eksponowane również znacząco wpływa na ich ostateczny wygląd! Oto modne donice, które sprawią, że każda choinka wypięknieje jeszcze bardziej:

Więcej

Świąteczna aranżacja miasta

Dzień publikacji: 17.12.2014

Lekkie, zwiewne i niepowtarzalne – przypominają płatki śniegu, jednak są od nich znacznie bardziej wytrzymałe. Zdobią polskie miasta właśnie teraz, w okresie Bożego Narodzenia. Ażurowe dekoracje z kolekcji TerraChristmas skutecznie wprowadzają szczególny nastrój i pozwalają poczuć prawdziwą magię świąt w przestrzeni publicznej.

Więcej

Choinka... inaczej

Dzień publikacji: 11.12.2014

Czy musi wymagać uciążliwej pielęgnacji? Naprawdę musi „gubić” igliwie? Czy koniecznie powinna być zielona? Naprawdę nie może być nieco inna niż wszystkie inne, a na dodatek… modna? Oczywiście, że może! Nowoczesna choinka świąteczna wcale nie musi poddawać się konwencjom – oto Lightree od Slide!

Więcej

Świątecznie w Trzebnicy

Dzień publikacji: 10.12.2014

W jaki sposób szybko, sprawnie, a przede wszystkim efektownie przekształcić miasto w nastrojową świąteczną krainę? Jak sprawić, by wszyscy jego mieszkańcy mogli bez przeszkód cieszyć się niezwykłą atmosferą Bożego Narodzenia? Odpowiedzi na te pytania znaleźliśmy w Trzebnicy:

Więcej

Świąteczne dekoracje w Legnickim Polu

Dzień publikacji: 09.12.2014

W Legnickim Polu świąteczny nastrój zagościł już na dobre – przecież imponujące, połyskujące bombki, bożonarodzeniowe drzewka, świecące dekoracje to przywilej nie tylko dużych miast! Już od kilku dni piękne ozdoby z kolekcji TerraChristmas wprowadzają tu szczególny klimat Bożego Narodzenia - oto jak się prezentują:

Więcej

Mróz im nie straszny!

Dzień publikacji: 04.12.2014

Co należy zrobić z pojemnikami na kwiaty, gdy temperatura spada poniżej zera? Te zwykłe trzeba schować do wnętrza, by nie zaszkodził im mróz. Jednak wysokiej jakości donice z polietylenu mogą bez uszczerbku spędzić jesień, a nawet przezimować w ogrodzie, na tarasie lub w chłodne dni efektownie zdobić przestrzeń miejską.

Więcej