Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

Jak ukwiecić balkon jesienią?

Dzień publikacji: 16.09.2014

Wąska, problematyczna przestrzeń, która nie sprzyja swobodnej lokalizacji pojemników, a do tego nieodpowiednia dla donic i samych kwiatów aura. Te czynniki często utrudniają ukwiecania balkonów w okresie późnego lata i jesieni – są jednak rozwiązania, które pozwalają sprawnie wyeliminować takie problemy.

Więcej

Więcej niż... chodnik

Dzień publikacji: 11.09.2014

Chyba najbardziej typowy składnik naszych miast: chodnik. Usprawnia bezpieczne poruszanie, pozwala szybko dotrzeć tam, gdzie nie ma miejsca dla samochodów. To tak modelowy, że wręcz niedostrzegany i uznawany za coś oczywistego element. A przecież sprawienie, by stał się piękną ozdobą miasta nie wymaga wiele zachodu!

Więcej

Wokół designu

Dzień publikacji: 09.09.2014

Zaokrąglona donica kwiatowa skutecznie przykuwa uwagę nietypową formą, jest przez to elementem dekoracji, który doskonale sprawdza się niemal w każdym wnętrzu. Jej ponadczasowy kształt intryguje, a to otwiera wiele nowych możliwości stworzenia efektownej kompozycji. Jakich? Oto pomysły na okrągłe donice we wnętrzach:

Więcej

Moosburg ponownie ukwiecony!

Dzień publikacji: 04.09.2014

Ponownie wracamy do malowniczej miejscowości w Austrii – niewielki Moosburg po raz kolejny zachwycił pięknym ukwieceniem swojej przestrzeni. Tego lata kwietniki miejskie Terra ozdobiły wejście do tutejszego ratusza, a już niedługo, jesienią można się spodziewać równie imponującej dekoracji z wykorzystaniem sezonowych darów natury!

Więcej

Pabianice mają Flower Power!

Dzień publikacji: 01.09.2014

Aż 118 miast, tysiące oddanych głosów i tylko 1 zasłużony zwycięzca! Po pełnym emocji miesiącu zbierania głosów już wiemy, że Najpiękniej Ukwieconym Miastem w Polsce zostały Pabianice – gratulujemy! Oto podsumowanie wielkich konkursowych zmagań miejskich, jakie mogliśmy śledzić przez kilka ostatnich tygodni:

Więcej

Wiecej niz... skwer

Dzień publikacji: 02.09.2014

Skwerem jest niezabudowany obszar o funkcjach rekreacyjnych, obsadzony zielenią i wyposażony w małą architekturę. Jego aranżacja to prawdziwe pole do popisu: mnogość dostępnych rozwiązań sprawia, że łatwo przeobrazić nieciekawą przestrzeń w kolorową oazę zieleni. Jak sprawić, by tak typowy dla przestrzeni miejskiej obszar stał się wyjątkowy?

Więcej