Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

Jesień wisi w powietrzu…

Dzień publikacji: 09.10.2014

...a mimo to kwitnące latem kwiaty nadal mają się doskonale. Podczas gdy inne rośliny już przekwitły lub pokryły się czerwienią, gatunki nasadzone w wieżach kwiatowych nadal wyróżniają się nienaganną kondycją. Optymalne warunki, jakie zapewnia konstrukcja kwietnika pozwala dłużej przetrwać nawet delikatnym roślinom.

Więcej

Jedyne tak wyczesane stanowisko!

Dzień publikacji: 07.10.2014

Tegoroczna edycja targów Kosmetycznych i Fryzjerskich Uroda już za nami! Impreza odbyła się w Gdańsku w dniach 4-5 października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo. Pośród przeszło 180 wystawców z Polski i świata nie zabrakło marki SENS.US, której stanowisko uświetniły donice Nuno’ni.

Więcej

Kwadratowe donice we wnętrzach

Dzień publikacji: 02.10.2014

W modernistycznej aranżacji doskonale sprawdzają się nieskomplikowane, proste kształty. Geometryczna forma wcale nie musi być jednak monotonna! Kwadratowe donice w jasnym odcieniu są najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem, które daje mnóstwo możliwości stworzenia oryginalnych pomysłów na wnętrza.

Więcej

Dekoracje w świątecznym klimacie

Dzień publikacji: 30.09.2014

Nie warto odkładać wybierania świątecznych ozdób na ostatnią chwilę – to właśnie jesień jest optymalnym momentem, by bez pośpiechu zaplanować najbardziej atrakcyjną oprawę Bożego Narodzenia. Jak więc sprawić, by tegoroczna Gwiazdka zapadła  w pamięci mieszkańców miast? Ażurowe dekoracje to sprawdzony sposób!

Więcej

Kwidzyn piękny jesienią

Dzień publikacji: 26.09.2014

Od kilku dni mamy kalendarzową jesień, jednak zdaje się, że nie wszystkim roślinom doskwiera ten fakt. Najlepszym dowodem na to są miejskie kwietniki w Kwidzynie - równie imponujące jak w pełni letniego sezonu. Urokliwe naturalne dekoracje nieustannie sprawiają, że świat staje się bardziej kolorowy - również jesienią!

Więcej

Więcej niż... osiedle

Dzień publikacji: 25.09.2014

Zatłoczone parkingi, wąskie chodniki, zabetonowana powierzchnia, nieciekawe „bloki”… To codzienny obraz niejednego osiedla. Tę smutną rzeczywistość można jednak łatwo i szybko odmienić – kwiatowy element poprawia nie tylko estetykę przestrzeni, ale również pozytywnie wpływa na psychikę mieszkańców. Oto jak wprowadzić go na osiedla:

Więcej