Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

Donice miejskie – przegląd możliwości

Dzień publikacji: 23.01.2014

Upiększają, a także porządkują otoczenie, ułatwiają życie, dodają mu kolorów i umożliwiają mieszkańcom kontakt z naturą. Odpowiednio dobrane donice kwiatowe sprawiają, że cała przestrzeń miejska nabiera zupełnie innego wyrazu. A zakres ich możliwości ograniczony jest tylko przez wyobraźnię...

Więcej

Kwietnik kaskadowy – co i jak?

Dzień publikacji: 21.01.2014

Zieleń miejska to nie tylko rozległe trawniki, a mała architektura nie oznacza jedynie ławek i oświetlenia. W przestrzeni publicznej liczy się jeszcze kilka innych elementów, które z powodzeniem łączą pierwiastek naturalny z funkcjonalnością, a na dodatek sprawiają, że miasto staje się bardziej przyjazne dla mieszkańców.

Więcej

W zimowym ogrodzie

Dzień publikacji: 16.01.2014

Aby zima nabrała żywych, letnich barw, warto pomyśleć nad przyjazną aranżacją przestrzeni wokół domu. Odpowiednio zaprojektowany i wyposażony ogród pomoże w walce z monotonią i szarością polskiej zimy. W czasie, gdy natura przechodzi w stan wegetacji, nawet najmniejsza oranżeria jest na wagę złota...

Więcej

3 extra sposoby na dekorację

Dzień publikacji: 14.01.2014

Jedna linia produktów i aż trzy funkcjonalne rozwiązania – donice Extravase zostały stworzone po to, by poprawiać estetykę przestrzeni, w których żyjemy na co dzień. Bez generowania nadmiernych wydatków, na wiele lat, bardzo efektownie i skutecznie – tak właśnie walczą z miejską szarością.

Więcej

Przestrzeń dobrze wykorzystana

Dzień publikacji: 10.01.2014

Jak podzielić przestrzeń restauracji, aby jednocześnie nadmiernie jej nie ograniczyć i zmieścić wszystkie istotne elementy wyposażenia? To częsty problem, który można jednak rozwiązać w prosty sposób: duże donice pozwolą efektywnie i efektownie zagospodarować każdy centymetr powierzchni.

Więcej

Żyj kolorowo!

Dzień publikacji: 08.01.2014

Epokę nieciekawych, monotonnych donic o kształcie sześcianów i w zachowawczych barwach można już zaliczyć do przeszłości. Trendy zmieniają się w ekspresowym tempie, jednak rośliny nieustannie pełnią ważną rolę w naszym życiu – metamorfozy wymaga jedynie sposób ich eksponowania.

Więcej