Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

Ukwiecenie inne niż wszystkie

Dzień publikacji: 27.03.2014

Wieże kwiatowe, a w nich… bujnie kwitnące, żółto-niebieskie bratki. Na takie rozwiązanie postawiły władze jednej ze spółdzielni mieszkaniowych w Trzciance, mieście na północy województwa wielkopolskiego. W rezultacie powstała niezwykle oryginalna, a zarazem efektowna wiosenna dekoracja, która skutecznie ożywiła przestrzeń.

Więcej

Wiosenne dekoracje na najwyższym poziomie

Dzień publikacji: 25.03.2014

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że wiosnę już od dawna można wyczuć w powietrzu. A gdyby tę naturalną, świeżą woń i żywe kolory kwiatów naprawdę przenieść wysoko, w przestrzeń ponad naszymi głowami? Okazuje się, że możliwe i bardzo proste: przecież właśnie w tym celu powstały innowacyjne kwietniki na lampy Jiflor.

Więcej

Krzewienie wiosny

Dzień publikacji: 20.03.2014

Po długiej i  szarej zimie ludzka psychika jest szczególnie spragniona kolorów. Niedobór światła sprawia, że każdy element zwiastujący przełom w przyrodzie staje się najlepszym balsamem dla duszy i oczu. Bogato kwitnące krzewy doskonale sprawdzają się w tej roli już od lutego – ale który gatunek będzie najbardziej odpowiedni?

Więcej

Donice corten – jak o nie dbać?

Dzień publikacji: 18.03.2014

Niezwykła i efektowna stal, która „chroni się sama” – tak często określany jest corten. Właśnie dlatego wykonane z niego donice to największy przebój świata architektury krajobrazu i nowoczesnych ogrodów. Co należy wiedzieć o takich pojemnikach? Oto zbiór najważniejszych informacji, które pozwolą cieszyć się udaną dekoracją:

Więcej

Kwiaty na uroczyste wydarzenie

Dzień publikacji: 13.03.2014

Już 27 kwietnia 2014 odbędzie się kanonizacja papieża Jana Pawła II. To ważny dzień dla każdego człowieka, i to niezależnie od wyznania, a przede wszystkim dla osób polskiej narodowości, którzy darzą Karola Wojtyłę szczególnym szacunkiem. Nie ma wątpliwości: tak znaczące wydarzenie wymaga szczególnej oprawy.

Więcej

Wielkanocne dekoracje

Dzień publikacji: 11.03.2014

Symbol nowego życia, zdrowia, nadziei na lepsze jutro i pomyślności – jajko. W okresie wielkanocnym to popularny element tradycyjnych domowych dekoracji, którego po prostu nie może zabraknąć we wspólnej przestrzeni miast, galerii handlowych, a także wszelkiego rodzaju budynkach użyteczności publicznej.

Więcej