Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

Donice TerraForm w ofercie Kompleksowej Usługi

Dzień publikacji: 04.03.2014

Kompleksowa Usługa to sprawdzony sposób na wprowadzenie do przestrzeni publicznej kwiatów. Jest funkcjonalnym rozwiązaniem, które dodatkowo pozwala zdjąć z włodarzy obowiązek nadzorowania kolejnych etapów inwestycji. Nowością w tym sezonie jest  możliwość ukwiecenia donic TerraForm.

Więcej

Wiosenne aranżacje w skrzynkach kwiatowych

Dzień publikacji: 27.02.2014

W parkach i ogrodach nieśmiało pojawiają się już pierwsze kwiaty. Nic nie stoi na przeszkodzie, by podobne dekoracje przenieść również do skrzynek kwiatowych montowanych na prywatnych balkonach, tarasach, a także w przestrzeni miejskiej. Udaną aranżację można stworzyć m.in. z bratków z tulipanów - to najlepszy sposób na powitanie wiosny!

Więcej

Stylowa stal Corten

Dzień publikacji: 25.02.2014

Pokryta rdzawą fakturą stal pozostawała w całkowitym zapomnieniu przez ostatnie kilkadziesiąt lat, jednak obecnie jest materiałem, po który architekci i designerzy sięgają wyjątkowo chętnie i często. Wytrzymałość, niezwykła barwa oraz struktura sprawiły, że elementy ze stali Corten zyskały ogromną popularność.

Więcej

Wiosna w donicy

Dzień publikacji: 20.02.2014

Pogoda dopisuje na tyle, że już teraz można zaplanować, a następnie rozpocząć pierwsze prace pielęgnacyjne i zapewnić roślinom najlepszy start w nową porę roku. Ogrodowa gleba nadal jest nadmiernie przemarznięta, jednak wiosenne kwiaty można z powodzeniem nasadzić w dużych donicach z kolekcji TerraForm.

Więcej

Wiosenne ukwiecenie miasta

Dzień publikacji: 18.02.2014

Znane są powszechnie jako fiołki ogrodowe, bratki ogrodowe lub po prostu: bratki. Występują w wielu odmianach i niezliczonych barwach, kojarzą się ze wczesną wiosną i właśnie wtedy kwitną. To  najlepsze kwiaty do pierwszych roślinnych dekoracji po zimie - wprowadzą do miasta kolor i aromat, skutecznie poprawą samopoczucie mieszkańców.

Więcej

Terra Group – spotkajmy się na Gardenii

Dzień publikacji: 17.02.2014

Od czwartku 27 stycznia do soboty 1 lutego 2014 firma Terra zaprasza na Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia. To właśnie tam, w pawilonie 4, na stanowisku 25 zaprezentowane zostaną nowości z kolekcji TerraForm  - najwyższej jakości funkcjonalne donice, idealne zarówno dla otwartych przestrzeni jak i wnętrz.

Więcej