Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

Dekoracje bez ograniczeń

Dzień publikacji: 26.11.2013

Istnieją dekoracje, które pozwalają eksponować walory przestrzeni publicznej przez cały rok, niezależnie od aktualnej pogody. Wiszące wieże kwiatowe imponująco wyglądają latem, a dzięki nakładkom z kolekcji Terra Christmas są efektowne zimą i bez względu na warunki zawsze skutecznie przykuwają wzrok!

Więcej

Jesienna Promocja 5+1

Dzień publikacji: 23.09.2013

Więcej za tą samą cenę! Tradycyjnie jak co roku, przygotowaliśmy trzy pakiety promocyjne, z których każdy obejmuje odmienny zakres usług. Wybierz opcję najlepiej spełniającą Twoje wymagania. Kupując 5 dowolnych produktów z naszej oferty, zyskujesz GRATIS jeden dodatkowy. Zobacz co jeszcze w tym roku przygotowaliśmy dla Twojego Miasta...

Więcej

Wybierz terapię światłem

Dzień publikacji: 20.11.2013

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie? Niekoniecznie, przecież odpowiednie oświetlenie łatwo i szybko poprawi nastrój, zrekompensuje niedobry słońca, a przede wszystkim stworzy przyjemną, ciepłą atmosferę. To terapia dostępna dla każdego i wysoce skuteczna o każdej porze roku, nawet jesienią!

Więcej

Jesienne inspiracje miejskie

Dzień publikacji: 19.11.2013

To już niemal ostatnie chwile, by cieszyć się w pełni ukwieconymi konstrukcjami kaskadowymi – warto wykorzystać ten czas i obsadzić je w naprawdę ciekawy sposób. Świnoujście oraz warszawska dzielnica Ursynów już tego dokonały i są najlepszym przykładem inspirujących pomysłów na jesienną aranżację przestrzeni miejskiej.

Więcej

Odświętne oblicze miasta

Dzień publikacji: 14.11.2013

Odpowiedni wygląd ma duże znaczenie. Polskie miasta również powinny elegancko się prezentować – szczególnie w okresie świątecznym. Już niedługo przystroją się w bombki i światełka, jednak na uwagę zasługują jedynie te najbardziej efektownei bezpieczne. Od doboru miejskich dekoracji zależy przecież bardzo wiele.

Więcej

Donice corten

Dzień publikacji: 12.11.2013

To jedyne donice, którym aż tak sprzyjają opady i wiatr. Wyglądają na wiekowe, jednak są nowoczesnymi i wytrzymałymi rozwiązaniami do dekoracji rozmaitych otwartych przestrzeni. Przekonaj się co sprawia, że dekoracje ze stali corten są największym hitem kwiatowych aranżacji!

Więcej