Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

Nie od dziś wiadomo, że pierwsze wrażenie jest zawsze decydujące – również w przypadku miast. Buduje opinię, tworzy wizerunek i decyduje o tym, jak jest ono postrzegane. Aby wszyscy goście dobrze wspominali wizytę, warto już na samym początku powitać ich w możliwie najbardziej odpowiedni, a zarazem efektowny sposób.

Więcej

Kwiaty w mieście – czas na przygotowania

Dzień publikacji: 30.01.2014

Kalendarz oraz  śnieżna aura na zewnątrz nie pozwalają zapomnieć: mamy zimę. Jednak to właśnie ta pora roku jest najlepszym momentem na szczegółowe zaplanowanie przyszłego wyglądu zieleni miejskiej. Już teraz warto rozważyć wszystkie możliwości ukwiecenia przestrzeni publicznych w sezonie wiosenno-letnim.

Więcej

Donice Nuno’ni

Dzień publikacji: 28.01.2014

Chęć wygania nudy i sztampy ze świata małej architektury i wyposażenia wnętrz oraz ogrodów – to główny cel, jaki przyświeca młodej, dynamicznie rozwijającej się, polskiej marce Nuno’ni. Jako skuteczne narzędzie w walce z otaczającą nas szarością najlepsi designerzy proponują kolekcję nowoczesnych donic.

Więcej

Donice miejskie – przegląd możliwości

Dzień publikacji: 23.01.2014

Upiększają, a także porządkują otoczenie, ułatwiają życie, dodają mu kolorów i umożliwiają mieszkańcom kontakt z naturą. Odpowiednio dobrane donice kwiatowe sprawiają, że cała przestrzeń miejska nabiera zupełnie innego wyrazu. A zakres ich możliwości ograniczony jest tylko przez wyobraźnię...

Więcej

Kwietnik kaskadowy – co i jak?

Dzień publikacji: 21.01.2014

Zieleń miejska to nie tylko rozległe trawniki, a mała architektura nie oznacza jedynie ławek i oświetlenia. W przestrzeni publicznej liczy się jeszcze kilka innych elementów, które z powodzeniem łączą pierwiastek naturalny z funkcjonalnością, a na dodatek sprawiają, że miasto staje się bardziej przyjazne dla mieszkańców.

Więcej

W zimowym ogrodzie

Dzień publikacji: 16.01.2014

Aby zima nabrała żywych, letnich barw, warto pomyśleć nad przyjazną aranżacją przestrzeni wokół domu. Odpowiednio zaprojektowany i wyposażony ogród pomoże w walce z monotonią i szarością polskiej zimy. W czasie, gdy natura przechodzi w stan wegetacji, nawet najmniejsza oranżeria jest na wagę złota...

Więcej