Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

Stylowa stal Corten

Dzień publikacji: 25.02.2014

Pokryta rdzawą fakturą stal pozostawała w całkowitym zapomnieniu przez ostatnie kilkadziesiąt lat, jednak obecnie jest materiałem, po który architekci i designerzy sięgają wyjątkowo chętnie i często. Wytrzymałość, niezwykła barwa oraz struktura sprawiły, że elementy ze stali Corten zyskały ogromną popularność.

Więcej

Wiosna w donicy

Dzień publikacji: 20.02.2014

Pogoda dopisuje na tyle, że już teraz można zaplanować, a następnie rozpocząć pierwsze prace pielęgnacyjne i zapewnić roślinom najlepszy start w nową porę roku. Ogrodowa gleba nadal jest nadmiernie przemarznięta, jednak wiosenne kwiaty można z powodzeniem nasadzić w dużych donicach z kolekcji TerraForm.

Więcej

Wiosenne ukwiecenie miasta

Dzień publikacji: 18.02.2014

Znane są powszechnie jako fiołki ogrodowe, bratki ogrodowe lub po prostu: bratki. Występują w wielu odmianach i niezliczonych barwach, kojarzą się ze wczesną wiosną i właśnie wtedy kwitną. To  najlepsze kwiaty do pierwszych roślinnych dekoracji po zimie - wprowadzą do miasta kolor i aromat, skutecznie poprawą samopoczucie mieszkańców.

Więcej

Terra Group – spotkajmy się na Gardenii

Dzień publikacji: 17.02.2014

Od czwartku 27 stycznia do soboty 1 lutego 2014 firma Terra zaprasza na Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia. To właśnie tam, w pawilonie 4, na stanowisku 25 zaprezentowane zostaną nowości z kolekcji TerraForm  - najwyższej jakości funkcjonalne donice, idealne zarówno dla otwartych przestrzeni jak i wnętrz.

Więcej

Hydrożelowa iniekcja doglebowa

Dzień publikacji: 13.02.2014

Zasolenie, zanieczyszczenia gleby, rozbudowa infrastruktury nie służą miejskim roślinom. Zwłaszcza teraz, przed wiosną, należy zapewnić im najlepsze warunki do rozpoczęcia nowego okresu wegetacji. Nie tylko sadzonki, ale również dorosłe rośliny wymagają wsparcia - z myślą o nich opracowano metodę doglebowej iniekcji hydrożelu.

Więcej

Prędzej miłość zwiędnie!

Dzień publikacji: 11.02.2014

Święto zakochanych już niebawem – to ostatnie chwile, by zadbać o odpowiedni dowód swoich uczuć. Klasyczne rozwiązania nigdy nie wyjdą z mody: kwiaty zawsze są strzałem w dziesiątkę. Odpowiednie donice są w stanie zapewnić im zdrowy rozwój przez długi czas, a na dodatek wyeksponują ich urok.

Więcej