Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

Włoska szkoła designu

Dzień publikacji: 28.11.2013

Przed nami wielki szał świątecznych zakupów. To gorący okres dla sprzedawców, którzy głowią się nad skutecznymi formami promocji. Efektowne wyróżnienie się na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw może wydawać się zadaniem trudnym, jednak Włosi pokazali, że wcale nie musi tak być.

Więcej

Dekoracje bez ograniczeń

Dzień publikacji: 26.11.2013

Istnieją dekoracje, które pozwalają eksponować walory przestrzeni publicznej przez cały rok, niezależnie od aktualnej pogody. Wiszące wieże kwiatowe imponująco wyglądają latem, a dzięki nakładkom z kolekcji Terra Christmas są efektowne zimą i bez względu na warunki zawsze skutecznie przykuwają wzrok!

Więcej

Jesienna Promocja 5+1

Dzień publikacji: 23.09.2013

Więcej za tą samą cenę! Tradycyjnie jak co roku, przygotowaliśmy trzy pakiety promocyjne, z których każdy obejmuje odmienny zakres usług. Wybierz opcję najlepiej spełniającą Twoje wymagania. Kupując 5 dowolnych produktów z naszej oferty, zyskujesz GRATIS jeden dodatkowy. Zobacz co jeszcze w tym roku przygotowaliśmy dla Twojego Miasta...

Więcej

Wybierz terapię światłem

Dzień publikacji: 20.11.2013

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie? Niekoniecznie, przecież odpowiednie oświetlenie łatwo i szybko poprawi nastrój, zrekompensuje niedobry słońca, a przede wszystkim stworzy przyjemną, ciepłą atmosferę. To terapia dostępna dla każdego i wysoce skuteczna o każdej porze roku, nawet jesienią!

Więcej

Jesienne inspiracje miejskie

Dzień publikacji: 19.11.2013

To już niemal ostatnie chwile, by cieszyć się w pełni ukwieconymi konstrukcjami kaskadowymi – warto wykorzystać ten czas i obsadzić je w naprawdę ciekawy sposób. Świnoujście oraz warszawska dzielnica Ursynów już tego dokonały i są najlepszym przykładem inspirujących pomysłów na jesienną aranżację przestrzeni miejskiej.

Więcej

Odświętne oblicze miasta

Dzień publikacji: 14.11.2013

Odpowiedni wygląd ma duże znaczenie. Polskie miasta również powinny elegancko się prezentować – szczególnie w okresie świątecznym. Już niedługo przystroją się w bombki i światełka, jednak na uwagę zasługują jedynie te najbardziej efektownei bezpieczne. Od doboru miejskich dekoracji zależy przecież bardzo wiele.

Więcej