Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

Tuż przed Kanonizacją

Dzień publikacji: 03.04.2014

Do uroczystości kanonizacyjnych Papieża Jana Pawła II pozostało już tylko kilka tygodni. Przed nami ważny, przez wielu wyczekiwany dzień, który wymaga godnego tła. Nie ma wątpliwości, że zbliżające się wydarzenie wymaga od władz miast i parafii zwiększonej pracy nad aranżacją tych miejsc - w tej roli najlepiej sprawdzają się kwiaty.

Więcej

Odświętny wizerunek miasta

Dzień publikacji: 01.04.2014

Stworzenie odpowiedniego wizerunku miasta wymaga nieustannej pracy, a święta Wielkanocne są doskonałą okazją do zintensyfikowania działań. Odpowiednio dobrane dekoracje nawiązujące formą do tradycji wiosennych uroczystości będą strzałem w dziesiątkę - wprowadzą szczególny nastrój i pozytywnie wpłyną na estetykę przestrzeni.

Więcej

Ukwiecenie inne niż wszystkie

Dzień publikacji: 27.03.2014

Wieże kwiatowe, a w nich… bujnie kwitnące, żółto-niebieskie bratki. Na takie rozwiązanie postawiły władze jednej ze spółdzielni mieszkaniowych w Trzciance, mieście na północy województwa wielkopolskiego. W rezultacie powstała niezwykle oryginalna, a zarazem efektowna wiosenna dekoracja, która skutecznie ożywiła przestrzeń.

Więcej

Wiosenne dekoracje na najwyższym poziomie

Dzień publikacji: 25.03.2014

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że wiosnę już od dawna można wyczuć w powietrzu. A gdyby tę naturalną, świeżą woń i żywe kolory kwiatów naprawdę przenieść wysoko, w przestrzeń ponad naszymi głowami? Okazuje się, że możliwe i bardzo proste: przecież właśnie w tym celu powstały innowacyjne kwietniki na lampy Jiflor.

Więcej

Krzewienie wiosny

Dzień publikacji: 20.03.2014

Po długiej i  szarej zimie ludzka psychika jest szczególnie spragniona kolorów. Niedobór światła sprawia, że każdy element zwiastujący przełom w przyrodzie staje się najlepszym balsamem dla duszy i oczu. Bogato kwitnące krzewy doskonale sprawdzają się w tej roli już od lutego – ale który gatunek będzie najbardziej odpowiedni?

Więcej

Donice corten – jak o nie dbać?

Dzień publikacji: 18.03.2014

Niezwykła i efektowna stal, która „chroni się sama” – tak często określany jest corten. Właśnie dlatego wykonane z niego donice to największy przebój świata architektury krajobrazu i nowoczesnych ogrodów. Co należy wiedzieć o takich pojemnikach? Oto zbiór najważniejszych informacji, które pozwolą cieszyć się udaną dekoracją:

Więcej