Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

W zimowym ogrodzie

Dzień publikacji: 16.01.2014

Aby zima nabrała żywych, letnich barw, warto pomyśleć nad przyjazną aranżacją przestrzeni wokół domu. Odpowiednio zaprojektowany i wyposażony ogród pomoże w walce z monotonią i szarością polskiej zimy. W czasie, gdy natura przechodzi w stan wegetacji, nawet najmniejsza oranżeria jest na wagę złota...

Więcej

3 extra sposoby na dekorację

Dzień publikacji: 14.01.2014

Jedna linia produktów i aż trzy funkcjonalne rozwiązania – donice Extravase zostały stworzone po to, by poprawiać estetykę przestrzeni, w których żyjemy na co dzień. Bez generowania nadmiernych wydatków, na wiele lat, bardzo efektownie i skutecznie – tak właśnie walczą z miejską szarością.

Więcej

Przestrzeń dobrze wykorzystana

Dzień publikacji: 10.01.2014

Jak podzielić przestrzeń restauracji, aby jednocześnie nadmiernie jej nie ograniczyć i zmieścić wszystkie istotne elementy wyposażenia? To częsty problem, który można jednak rozwiązać w prosty sposób: duże donice pozwolą efektywnie i efektownie zagospodarować każdy centymetr powierzchni.

Więcej

Żyj kolorowo!

Dzień publikacji: 08.01.2014

Epokę nieciekawych, monotonnych donic o kształcie sześcianów i w zachowawczych barwach można już zaliczyć do przeszłości. Trendy zmieniają się w ekspresowym tempie, jednak rośliny nieustannie pełnią ważną rolę w naszym życiu – metamorfozy wymaga jedynie sposób ich eksponowania.

Więcej

Włoski sposób na karnawał

Dzień publikacji: 03.01.2014

Karnawałowe przyjęcie bez odpowiedniego oświetlenia i ciekawych dekoracji prawdopodobnie nie będzie zaliczone do udanych. Receptę na udaną, niezapominaną zabawę stworzyli Włosi, doskonale znani ze swego zamiłowania do dobrego designu i zabawy. Ich sposób jest niezwykle prosty. Oto on:

Więcej

Wesołych Świąt

Dzień publikacji: 19.12.2013

Dookoła słychać słowa świątecznych piosenek. To znak, że nadchodzą Święta Bożego Narodzenia... Wyłącz komputer i telefon. Bądź bliżej rodziny i przyjaciół. Spędź ten wyjątkowy czas w radosnej i życzliwej atmosferze. Pomyśl o nadziei, która daje siłę do życia i miłości, dzięki której wszystko staje się możliwe.
Ostatniej nocy tego roku, gdy sztuczne ognie rozświetlą niebo, a w kieliszkach zaszumią bąbelki szampana, pomyśl ciepło o tym, co nadejdzie. Życzę Ci, aby spełniło się choć jedno z wszystkich Twoich marzeń. 
Niech każda z 525600 minut Nowego Roku będzie niepowtarzalna, warta przeżycia i zapamiętania.
Więcej