Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

Odświętne oblicze miasta

Dzień publikacji: 14.11.2013

Odpowiedni wygląd ma duże znaczenie. Polskie miasta również powinny elegancko się prezentować – szczególnie w okresie świątecznym. Już niedługo przystroją się w bombki i światełka, jednak na uwagę zasługują jedynie te najbardziej efektownei bezpieczne. Od doboru miejskich dekoracji zależy przecież bardzo wiele.

Więcej

Donice corten

Dzień publikacji: 12.11.2013

To jedyne donice, którym aż tak sprzyjają opady i wiatr. Wyglądają na wiekowe, jednak są nowoczesnymi i wytrzymałymi rozwiązaniami do dekoracji rozmaitych otwartych przestrzeni. Przekonaj się co sprawia, że dekoracje ze stali corten są największym hitem kwiatowych aranżacji!

Więcej

Coraz bliżej święta…

Dzień publikacji: 06.11.2013

Boże Narodzenie już za pasem, a do Mikołajek pozostał zaledwie miesiąc – nastał najwyższy czas na dobór prezentów. Jak jednak sprawić, be tegoroczne podarki trafiły w gusta najbliższych i nie popadły w zapomnienie na samym dnie szafy? Oto najlepszy przepis na udane Święta:

Więcej

Ukwiecone nekropolie

Dzień publikacji: 30.10.2013

Zbliża się 1 listopada – dzień pełen zadumy. Od wieków to właśnie kwiaty są nieodłącznym atrybutem tego święta, nie mogą być one jednak przypadkowe, a ich aranżacja wymaga przemyślenia. Warto więc poświęcić kilka chwil na dobór naturalnych dekoracji, które najlepiej podkreślą wysoką rangę miejsca pamięci.

Więcej

Nowy świąteczny hit

Dzień publikacji: 24.10.2013

Dla wielu Polaków Boże Narodzenie nie jest okazją odpoczynku. Zamiast relaksu w gronie rodziny – maraton kuchennych przygotowań i stres. Właśnie dlatego świąteczne pakiety wypoczynkowe biją rekordy popularności. Przygotowanie wigilijnej kolacji i wypoczynku coraz częściej jest więc przekazywane w ręce specjalistów

Więcej

Świet(l)ny pomysł na dekorację

Dzień publikacji: 23.10.2013

Znalezienie kreatywnego i niepowtarzalnego sposobu na świąteczną dekorację z pewnością nie należy do zadań najłatwiejszych. Wbrew utartym tradycjom, nastrojowe ozdoby nie muszą ograniczać się do klasycznych choinek i świecących łańcuchów. A co gdyby zwykłe świąteczne drzewko zastąpić designerską choinką?

Więcej