Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

Zielona Góra gotowa na święta!

Dzień publikacji: 05.12.2013

Zielona Góra jest już dobrze przygotowana na święta. Na ulicach miasta właśnie stanęły nastrojowe dekoracje, które zdołały na dobre podbić serca mieszkańców. Wszystko za sprawą nakładek na wieże kwiatowe z kolekcji TerraChristmas, które pozwoliły uzyskać natychmiastowy i zachwycający efekt.

Więcej

Święta w wyjątkowej oprawie

Dzień publikacji: 04.12.2013

Aby pielęgnacja naturalnego świątecznego nie drzewka pochłaniała cennego czasu, warto przekazać to zadanie specjalistom. Do grona najlepszych ekspertów należą funkcjonalne donice Elho, które stworzono po to, by móc w spokoju zająć się tym, co naprawdę ważne, a Boże Narodzenie upłynęło w pięknej oprawie.

Więcej

Inwestuj w naturę z korzyścią dla miasta

Dzień publikacji: 20.11.2013

Wiele jednostek samorządowych zastanawia się, w jaki sposób efektywnie wykorzystać nadwyżkę budżetową. Jeśli w tym roku w miejskiej kasie pozostały niewykorzystane środki, warto rozważyć ofertę, która pozwoli możliwie najskuteczniej zagospodarować publiczne fundusze.

Więcej

Włoska szkoła designu

Dzień publikacji: 28.11.2013

Przed nami wielki szał świątecznych zakupów. To gorący okres dla sprzedawców, którzy głowią się nad skutecznymi formami promocji. Efektowne wyróżnienie się na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw może wydawać się zadaniem trudnym, jednak Włosi pokazali, że wcale nie musi tak być.

Więcej

Dekoracje bez ograniczeń

Dzień publikacji: 26.11.2013

Istnieją dekoracje, które pozwalają eksponować walory przestrzeni publicznej przez cały rok, niezależnie od aktualnej pogody. Wiszące wieże kwiatowe imponująco wyglądają latem, a dzięki nakładkom z kolekcji Terra Christmas są efektowne zimą i bez względu na warunki zawsze skutecznie przykuwają wzrok!

Więcej

Jesienna Promocja 5+1

Dzień publikacji: 23.09.2013

Więcej za tą samą cenę! Tradycyjnie jak co roku, przygotowaliśmy trzy pakiety promocyjne, z których każdy obejmuje odmienny zakres usług. Wybierz opcję najlepiej spełniającą Twoje wymagania. Kupując 5 dowolnych produktów z naszej oferty, zyskujesz GRATIS jeden dodatkowy. Zobacz co jeszcze w tym roku przygotowaliśmy dla Twojego Miasta...

Więcej