Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Aktualności

Świet(l)ny pomysł na dekorację

Dzień publikacji: 23.10.2013

Znalezienie kreatywnego i niepowtarzalnego sposobu na świąteczną dekorację z pewnością nie należy do zadań najłatwiejszych. Wbrew utartym tradycjom, nastrojowe ozdoby nie muszą ograniczać się do klasycznych choinek i świecących łańcuchów. A co gdyby zwykłe świąteczne drzewko zastąpić designerską choinką?

Więcej

Kwiaty przy parkingach

Dzień publikacji: 23.10.2013

Gwałtowny rozwój motoryzacji generuje popyt na miejskie parkingi. Nie zawsze zachwycają one estetyką, jednak trudno bez nich funkcjonować. Jak je odmienić? Są przecież na tyle istotne, że prawdopodobnie nigdy nie znikną z naszej przestrzeni. Warto więc zadbać o to, by stały się przyjazne. Ich rola nie musi ograniczać się do miejsca postojowego!

Więcej

Na co dzień i od święta

Dzień publikacji: 17.10.2013

Wyobraź sobie, że nie musisz już zaprzątać sobie głowy pielęgnacją i zagospodarowaniem choinki po świętach. Ta piękna wizja może stać się rzeczywistością! Włoski projekt, znana marka, jakość i bezpieczeństwo – oto Lightree. Z tą lampą możesz cieszyć się świętami w eleganckim otoczeniu i bez uciążliwego sprzątania.

Więcej

To będą piękne święta

Dzień publikacji: 14.10.2013

Nie pozwól, by żmudne przygotowania przyćmiły sobą radość, jaką niosą ze sobą święta Bożego Narodzenia. Postaw na proste i szybkie rozwiązanie – kolekcja nastrojowych dekoracji TerraChristmas pozwoli oszczędzić zarówno fundusze, jak i czas. Umożliwi bezproblemowe stworzenie najpiękniejszej świątecznej aranżacji.

Więcej

Świąteczne dekoracje

Dzień publikacji: 25.09.2013

Już dziś pomyśl o przygotowaniu Miasta na zimę. Kolekcja miejskich choinek i dekoracji TerraChristmas, pomoże Ci w szybki i skuteczny sposób wprowadzić świąteczny nastrój w przestrzeń miejską. Kolekcja TerraChristmas to szeroki wachlarz produktów, wysoka jakość produktów oraz estetyczne wykonanie.

Więcej

Nie daj się zaskoczyć…

Dzień publikacji: 02.10.2013

Boże Narodzenie ma swój ogromny urok, jednak trudno jest darzyć sympatią nerwowe przygotowania do tego okresu. Kolejek i pośpiechu można uniknąć – zakupy warto rozpocząć już teraz, ponieważ w przedświątecznej gorączce niekiedy zapominamy o tym, co w tych dniach najważniejsze, a jedyne co nam towarzyszy to stres i nerwy.

Więcej