Materiały dla mediów

Pobierz nasze artykuły, logotypy i zdjęcia!
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Komunikat

Drukuj

Z wielką dumą ogłaszamy, że firma Terra Group została wyróżniona w tegorocznej edycji konkursu Employer Branding Stars w kategorii Najlepsza strona kariery za stronę rekrutacyjną www.terra.today. – Po raz kolejny udowodniliśmy, że działania oddolne, inicjowane przez pracowników, są lepsze niż te, które powstają za biurkiem szefostwa – mówi Maciej Albinowski, dyrektor zarządzający Terra Group.

Konkurs Employer Branding Stars (EBstars), który już od siedmiu lat organizuje Employer Branding Institute, ma wyłonić firmy prowadzące najlepsze działania w zakresie budowania wizerunku pracodawcy na terenie Polski.

W tym roku do konkursu zgłosiło się 29 firm z całego kraju. Łącznie jurorzy pochylili się nad 68 zgłoszeniami, biorąc pod uwagę najlepsze z kampanie z zakresu marketingu rekrutacyjnego oraz komunikacji wewnętrznej. Pracodawcy konkurowali aż w 10 kategoriach, walcząc na pomysły, niuanse i kreatywne podejście do rekrutacji przyszłych pracowników. Zielonogórska firma Terra Group wystartowała w dwóch: Najlepsza strona kariery i Najlepsze video.

Rozdanie nagród odbyło się 14 września na gali EBStars w Warszawie.

- Z roku na rok zgłoszenia są coraz lepsze pod kątem pomysłu, wykonania. Widać, że grupa docelowa jest ważna. Cieszy mnie, że swoje kreatywne pomysły zgłaszają zarówno duże, jak i małe firmy. To udowadnia, że branża HR i EB mocno się rozwija - mówiła podczas powitania Joanna Kamińska, managerka HR, autorka bloga branżowego „HR z pasją”, współzałożycielka społeczności kobiet przedsiębiorczych Frontwoman.

Z sześciu firm, które zgłosiły się do kategorii Najlepsza strona kariery, udało nam się dostać do wyróżnionej trójki. Zwycięstwo uciekło nam sprzed nosa, ale tytuł laureata napawa ogromną dumą!

- Po raz kolejny udowodniliśmy, że działania oddolne, inicjowane przez pracowników, są lepsze niż te, które powstają za biurkiem szefostwa. Kto inny będzie wiedział lepiej, w jaki sposób pracuje się w firmie i tym samym przedstawić te działania, jak nie osoby, które znają specyfikę danych zadań? Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia, upewnia nas, że idziemy w dobrą stronę. Przegrać z Agorą to czysta przyjemność - mówi Maciej Albinowski, dyrektor zarządzający Terra Group.