Materiały dla mediów

Pobierz nasze artykuły, logotypy i zdjęcia!
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Komunikaty

Siódma edycja plebiscytu Terra Flower Power, w którym Internauci wyłonili miasta z najbardziej efektownym ukwieceniem, za nami. Już 19 września, w zielonogórskiej winiarni Bachus, odbędzie się uroczysta gala symbolicznego rozdania nagród, podczas której oficjalnie pogratulujemy zwycięzcom i podejmiemy dyskusję na temat kondycji współczesnej przestrzeni polskich miast w kontekście estetycznym i społecznym.

 
Więcej

Z tego założenia wychodzą organizatorzy jubileuszowej edycji Solanin Film Festiwal – imprezy poświęconej promowaniu kina niezależnego. Pokazy filmowe, rozmowy, prelekcje i warsztaty trwały od 22 do 26 sierpnia w nowosolskim domu kultury. W szranki o miano najlepszych filmów w kilku kategoriach stanęło 30 produkcji niekomercyjnych, nie zabrakło również paneli dyskusyjnych i spotkań z twórcami kina niszowego.

 
Więcej

Siódma edycja plebiscytu Terra Flower Power dobiegła końca. Od 2 lipca do 31 sierpnia o miano Najpiękniej Ukwieconego rywalizowało aż 127 miast z całej Polski. Mieszkańcy Świnoujścia od początku niestrudzenie walczyli o podium dla swojej miejscowości i nie oddali prowadzenia już do samego końca ­- 26 723 oddanych głosów rekordowy wynik, a co za tym idzie: pewne zwycięstwo!

 
Więcej
1 sierpnia ruszyło głosowanie w plebiscycie Terra Flower Power, organizowanym przez blog Inspirowani Naturą przy wsparciu firmy Terra Group oraz sklepu Make it Home. To już siódma edycja – tym razem do walki o wygraną zgłosiło się aż 127 miast
Więcej

Już dziś, 2 lipca rusza siódma edycja plebiscytu Terra Flower Power. W wyborze najpiękniej ukwieconego miasta w Polsce może wziąć każdy. Wystarczy chwycić za aparat i wybrać miejscowość, która zasługuje na miano zwycięzcy. Czekają cenne nagrody!

 
Więcej

W miniony weekend mieliśmy wspaniałą okazję spróbować pysznych dań i napoi w trakcie dwudniowego Food Truck Fest w Zielonej Górze. Nie pojawiliśmy się tam sami, lecz w doborowym towarzystwie – z naszego Cheers Baru mieszkańcy i przyjezdni mogli zasmakować darmowej lemoniady, a Gianto Tablo idealnie spisało się w roli stołu.

 

Więcej