Kariera w Terra Group®

Wiemy, że wyjątkowość naszej firmy tworzą wyjątkowi ludzie...

Nie szukamy ideałów, bo sami tacy nie jesteśmy. Lubimy jednak otaczać się ludźmi, którzy kochają to, co robią, dając z siebie 101% możliwości. Kreatywność to Twoje drugie imię, niestraszne Ci trudne wyzwania, a ambitne zadania powodują przyspieszone bicie serca? Jeśli opisaliśmy właśnie Ciebie, czekamy na zgłoszenie!Co oferuje Ci Terra Group:

• możliwość rozwinięcia zawodowych umiejętności, dużą samodzielność pracy i ambitne zadania,

• zdobycie doświadczenia w specyficznej branży,

• umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym,

• szkolenia zewnętrzne wedle potrzeb i chęci,

• nietuzinkowy zespół, który naprawdę da się lubić i widok na panoramę miasta dla zmęczonych oczu.

Koniecznie wyślij swoje CV na adres: praca@terra-pl.eu

Pamiętaj o umieszczeniu w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).”Joanna Karwalajtys
Office Manager

+ 48 669 000 505
joanna.karwalajtys@terra-pl.eu

Zostań profesjonalnym handlowcem!

Dzień publikacji: 01.02.2017

Drukuj
Praca w mieście: Zielona Góra

 

Zostań profesjonalnym handlowcem ­– trwa nabór na trzytygodniowy staż do działu sprzedaży firmy Terra Group. Zapraszamy ochotników!

Zostań nieustraszonym bojownikiem i walcz o uzyskanie najwyższych wskaźników, broń przestrzegania regulaminu sprzedaży, podbijaj kolejne rynki. Dołącz do najlepszych, którzy zadbają o Twoje wyszkolenie, byś kiedyś stał się dumą tej armii. Nie pytaj o to, co Terra Group może zrobić dla Ciebie, zapytaj, co ty możesz zrobić dla Terra Group!

Strategia szkolenia:

 • z bezpiecznej pozycji na tyłach frontu będziesz mógł obserwować proces sprzedażowy. Podsłuchasz rozmowy, z których wyciągniesz najlepsze wnioski na temat pracy najbardziej zasłużonych towarzyszy broni;
 • przez trzy tygodnie poznasz tajniki sprzedaży pozwalające na radzenie sobie w najbardziej ekstremalnych sytuacjach – pozwolimy Ci na bezpośrednie starcie z wyjątkowym rodzajem klientów – administracją miejską i architektami. W razie czego: pomożemy!
 • damy Ci możliwość rozwinięcia umiejętności językowych i sprawimy, że nabierzesz doświadczenia handlowego w międzykulturowym środowisku. Enigma to przeszłość, my działamy w oparciu o umiejętności człowieka;
 • grono najlepszych udzieli Ci szkolenia z zakresu handlu. Niezbędna codzienna musztra pozwoli poznać teorię, metody i techniki sprzedaży, a na końcu wyślemy Cię w samo epicentrum handlu – praktyka, praktyka, praktyka!
 • na koniec grono dowódców udzieli Ci szczegółowej odprawy – dowiesz się wszystkiego na temat Twoich predyspozycji handlowych. My zadecydujemy, czy dostaniesz kategorię „A” i wejdziesz w szeregi naszej armii!

Pełna mobilizacja!

Mamy dla Ciebie płacę adekwatną do Twoich zasług na froncie i elastyczny grafik, który dopasujemy do Twojego planu zajęć – słowo żołnierza! Wpadnij do naszego sztabu w zielonogórskim Alpha Business Center, a poznasz szczegóły misji. Najlepsi rekruci mogą liczyć na trzymiesięczny płatny staż, a następnie stałe zatrudnienie i kolejne wyzwania.

Wiesz już, co Terra Group może zrobić dla Ciebie. Chcesz się zaciągnąć i dołączyć do najlepszych, którzy zadbają o Twoje wyszkolenie?

Od rekrutów oczekujemy:

 1. Wymagania niezbędne:
 • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (dwa wolne miejsca), rosyjskiego (jedno wolne miejsce), angielskiego (jedno wolne miejsce);
 • status studenta;
 • zaangażowanie – bez tego niczego Cię nie nauczymy;
 • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (min. cztery godz. dziennie)
 1. Wymagania dodatkowe:
 • otwarta głowa, ciekawość świata i ludzi;
 • prawdziwa chęci do nauki.

Trzy grupy rekrutów. Trzy tygodnie na szkolenie każdego z Was. Trzy miesiące programu, który podsumujemy zapraszając najlepszych do dalszej współpracy.

 

Masz pytania dotyczące tej oferty? Zadzwoń po więcej informacji do Oli: 667 106 666

Wniosek o powołanie (CV) prosimy przesyłać na adres: praca@terra-pl.eu
z tytułem: Praca/wwwSH