Jeżeli poniższy newsletter nie wyświetla się poprawnie - KLIKNIJ W TYM MIEJSCU
Rusza Plebiscyt
Terra Flower Power 2016
Już 4 lipca rusza kolejna edycja plebiscytu Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Warto przygotować aparat fotograficzny, by wybrać polską miejscowość, która zasługuje na miano zwycięzcy. Gdzie znajduje się najpiękniejsza roślinna dekoracja? Czekają cenne nagrody!
Trwają ostatnie przygotowania do kolejnych miejskich zmagań – za trzy tygodnie wystartujemy z piątą edycją plebiscytu Terra Flower Power. Już 4 lipca po raz kolejny zaprosimy mieszkańców i włodarzy miast do nadsyłania fotograficznych zgłoszeń prezentujących ukwiecenie przestrzeni publicznych. Po zakończeniu etapu zgłoszeń wspólnie wybierzemy, a następnie uhonorujemy najpiękniej zaaranżowane miejscowości.
Uwaga! Jak co roku szykujemy atrakcyjne nagrody dla zwycięskich miast, jak również dla autorów najpiękniejszych zdjęć. Szczegóły tegorocznego plebiscytu, kalendarium, sposób i miejsce, w którym będzie można podziwiać swoje miasta oraz głosować na nie, przedstawimy już niebawem. Już niedługo szczegółowe informacje o Plebiscycie Terra Flower Tower 2016 znajdą się na blogu Inspirowani Naturą.


Szanujemy Państwa prywatność, nasz newsletter jest wysyłany do subskrybentów, którzy potwierdzili chęć otrzymywania go.
TERRA zapewnia ochronę danych osobowych. Twój adres nie zostanie przekazany osobom trzecim.
Aby wypisać się z newslettera,  kliknij w tym miejscu


Terra Group ul. Wrocławska 17B 65-427 Zielona Góra
tel. 68 455 62 69 fax. 68 414 54 25


Copyright © 2016 Terra Group