Praca jest dla nas przyjemnością, a końcowy efekt najlepszym podziękowaniem. Oferujemy nie tylko produkty, ale również naszą wiedzę, doświadczenie i ogromny potencjał. Skorzystaj z szerokiej gamy usług dostosowanych do Twoich potrzeb.

Czy Twoje miasto jest już gotowe...?


Chcesz odpowiednio zaplanować wygląd swojej przestrzeni?
W kilka chwil stworzymy wizualizację dostosowaną do Twoich potrzeb.

Kamila Rogaczewska | architekt krajobrazu

+48 663 200 020 | kamila.rogaczewska@terra-pl.eu

rozwinięcie...

Wróć

Masz nietypowy pomysł na aranżację swojej przestrzeni, ale nie wiesz, jak go zrealizować? Zgłoś się do nas, a wspólnie tchniemy w niego życie. Dzięki naszemu doświadczeniu, doskonale wiemy, jak postępować w takich sytuacjach, aby osiągnąć sukces. Wspólnie stworzymy niepowtarzalny plan zagospodarowania Twojego otoczenia.

 

W pierwszej kolejności grono naszych architektów zadba o stworzenie wizualizacji Twojej koncepcji, następnie szczegółowy projekt zostanie przekazany do działu produkcji. Na każdym etapie dołożymy wszelkich starań, by ostateczny projekt był spójny z Twoją wizją. 

 

usługa projektowa

Tak jak w przypadku wszystkich naszych produktów, również do stworzenia Twojego autorskiego projektu użyjemy materiałów najwyższej jakości. Możesz być więc pewien, że zyskasz niepowtarzalny element, który będzie zdobić przestrzeń przez długie lata.

 

Co możemy dla Ciebie wykonać?

 

  • niestandardowe konstrukcje jako dodatek do różnych modelów donic
  • rozmaite uchwyty, stelaże i wysięgniki 
  • witacze miejskie
  • elementy dekoracyjne wykonane jako element samodzielny lub jako dodatek do produktów znajdujących się w podstawowej ofercie

Wróć