chwileczkę

Terra Group

Razem stworzymy piękniejsze jutro

Terra Group

Helping to Connect With The Consumer

We combine strategic planning expertise with our creative resources to develop visionary brand experiences.

The Process

  1. Digital Content
  2. In-store Digitial Experience
  3. Marketing Analysis

Jason M. Orlowski

Founder / CEO

I didn't fail! I've just found 10,000 ways that won't work.

Dekoracje XXL
na święta

Sprawimy, że Twoja przestrzeń będzie zachwycać przez cały rok, bez względu na okazję. Wybierz gamę dekoracji bożonarodzeniowych – TerraChristmas, a w niej: podświetlane elementy, nakładki na wieże kwiatowe, bombki XXL i wiele, wiele więcej! Zajrzyj do oferty TerraEaster, by wprowadzić do swojego Miasta pisanki XXL, ażurowe dekoracje i tradycyjnego „zajączka” w nieco innym wydaniu.


Est. 2014

Our Blog & JournalTo kolekcja świątecznych dekoracji, które umożliwiają sprawne i efektowne zagospodarowanie przestrzeni miejskich w okresie zimowym. Tworzą niecodzienny klimat, przywołują radosne wspomnienia, doskonale imitują naturalne świąteczne drzewka. Dlaczego więc nie podarować takiego prezentu wszystkim mieszkańcom?


Terra Ozdoby Wielkanocne to bogata kolekcja funkcjonalnych ozdób świątecznych dla miast oraz do zastosowań prywatnych. To najwyższej jakości dekoracje ażurowe oraz tradycyjne, a także designerskie podświetlane dodatki do zamkniętych, jak i otwartych przestrzeni. Są idealnym dopełnieniem wielkanocnej aranżacji, a także ciekawym pomysłem na wyposażenie wnętrz również poza sezonem świątecznym.