Praca jest dla nas przyjemnością, a końcowy efekt najlepszym podziękowaniem. Oferujemy nie tylko produkty, ale również naszą wiedzę, doświadczenie i ogromny potencjał. Skorzystaj z szerokiej gamy usług dostosowanych do Twoich potrzeb.

Czy Twoje miasto jest już gotowe...?


Chcesz odpowiednio zaplanować wygląd swojej przestrzeni?
W kilka chwil stworzymy wizualizację dostosowaną do Twoich potrzeb.

Kamila Rogaczewska | architekt krajobrazu

+48 663 200 020 | kamila.rogaczewska@terra-pl.eu

rozwinięcie...

Kompleksowa Usługa to oferta dzięki której przy użyciu elementów małej architektury, wprowadzenie kwiatów w przestrzeń miejską jeszcze nigdy nie było tak proste. Nasze rozwiązania umożliwiają kompleksowe przygotowanie aranżacji przestrzeni miejskiej. W Twoim imieniu opracujemy koncepcję projektową, zadbamy o odpowiedni dobór materiału roślinnego oraz jego pielęgnację. Ostatnim etapem naszej pracy będzie terminowa realizacja zamówienia – dostarczymy i zamontujemy ukwiecone produkty wedle wcześniej przygotowanego planu. Zwieńczeniem tego procesu jest natychmiastowy efekt, na który gwarancję otrzymasz już na etapie podpisania umowy.

Więcej

Masz nietypowy pomysł na aranżację swojej przestrzeni, ale nie wiesz, jak go zrealizować? Zgłoś się do nas, a wspólnie tchniemy w niego życie. Dzięki naszemu doświadczeniu, doskonale wiemy, jak postępować w takich sytuacjach, aby osiągnąć sukces. Wspólnie stworzymy niepowtarzalny plan zagospodarowania Twojego otoczenia. 

Więcej

Usługa Ukwiecenia i Pielęgnacji to wyjątkowa oferta, skierowana do osób planujących efektownie ukwiecić już posiadane produkty. Decydując się na tą ofertę, zyskasz profesjonalne nasadzenie ze zdrowych roślin, które efektownie zaaranżują każdą przestrzeń. Dzięki tej usłudze zyskasz profesjonalnie ukwiecone produkty, które idealnie podkreślą charakter danego miejsca, a przy tym staną się jego najlepszą wizytówką.

Więcej