chwileczkę

Terra Group

Razem stworzymy piękniejsze jutro

Terra Group

Helping to Connect With The Consumer

We combine strategic planning expertise with our creative resources to develop visionary brand experiences.

The Process

  1. Digital Content
  2. In-store Digitial Experience
  3. Marketing Analysis

Jason M. Orlowski

Founder / CEO

I didn't fail! I've just found 10,000 ways that won't work.

Usługa Multimedialna

Usługa multimedialna to propozycja skierowana do miast, które skorzystały z Kompleksowej Usługi Ukwiecenia. Efektem naszej współpracy stanie się profesjonalny materiał, będący świetną podstawą do zaprezentowania walorów okolicy szerszemu odbiorcy.

Film promocyjny, prezentacja multimedialna, wywiad – to tylko niektóre elementy, które są w stanie w ciekawy sposób wypromować konkretną miejscowość. Usługa Multimedialna to nie tylko atrakcyjne ujęcia zieleni miejskiej, również z lotu ptaka – to przede wszystkim kwintesencja wszystkich elementów, które tworzą tożsamość miasta i jego mieszkańców.

Doradzimy i wspólnie wybierzemy najskuteczniejsze narzędzie do promocji dowolnej okolicy

Est. 2014

Our Blog & Journal

Pokaż swoje Miasto całemu światu! Nasi specjaliści odwiedzą je z kamerami i stworzą efektowny materiał promocyjny. To świetny sposób na promocję i podkreślenie walorów okolicy w nowoczesnym stylu.

Natalia Zalopana
Specjalista do spraw marketingu
663 640 333

Dzięki przygotowaniu przez nas dokumentacji fotograficznej, masz możliwość zdecydowania, czy ukwiecone produkty prezentują się już odpowiednio, aby wprowadzić je w otoczenie. W razie jakichkolwiek wątpliwości, oferujemy również merytoryczną pomoc naszych architektów, projektantów oraz ogrodników.

<span>Case Study</span>Magazine Mockup <i>for</i> Copan