chwileczkę

Terra Group

Razem stworzymy piękniejsze jutro

Terra Group

Helping to Connect With The Consumer

We combine strategic planning expertise with our creative resources to develop visionary brand experiences.

The Process

  1. Digital Content
  2. In-store Digitial Experience
  3. Marketing Analysis

Jason M. Orlowski

Founder / CEO

I didn't fail! I've just found 10,000 ways that won't work.

Meble miejskie

Wspólnie umeblujemy Twoją przestrzeń! Wybierz z szerokiej gamy rozwiązań dla miast – w kolekcji TerraCity znajdziesz m.in. niebanalne ławki, siedziska i stojaki rowerowe. Poznaj ofertę francuskiej marki Atech, by zobaczyć sprawdzone na całym świecie skrzynie kwiatowe, misy i kwietniki.


Est. 2014

Our Blog & JournalKolekcja mebli miejskich cechująca się najwyższą jakością wykonania, estetyką, oryginalną formą i solidnością. To modułowe elementy, które dopasowują się do potrzeb konkretnej przestrzeni, a jednocześnie pozwalają na łatwe i szybkie wprowadzenie do niej naturalnych akcentów. Możliwość swobodnego komponowania składników kolekcji, ich bogata gama kolorystyczna oraz wytrzymałość na wszelkie niegodności są najważniejszymi wyróżnikami kolekcji.
Francuski producent kwietników, skrzynek i mis kwiatowych z systemem podwójnego dna, będący europejskim liderem w tym segmencie rynku. Produkty te stanowią doskonałe narzędzia architektoniczne, podnoszą poziom wygody w tworzeniu miejskich dekoracji kwiatowych, to także znakomity sposób na poprawę wizerunku miasta.